Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa A - Sezon 1994/1995: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 111: | Linia 111: | ||
| ALIGN=center|[[1994]] | | ALIGN=center|[[1994]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba |Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|2 : 2 | | ALIGN=center|2 : 2 | ||
|} | |} | ||
Linia 121: | Linia 121: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=8%|Rozgr. | ! WIDTH=8%|Rozgr. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=5%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=5%|data | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=5%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=20%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=20%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|2 : 1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[1994]] | | ALIGN=center|[[1995]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|1 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec |RKS II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|3 : 1 | | ALIGN=center|3 : 1 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|1 : 0 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[1994]] | | ALIGN=center|[[1995]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|1 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|2 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Preczów]] | |||
| ALIGN=center|2 : 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|2 : | | ALIGN=center|0 : 4 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|3 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|6 : 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|4 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|0 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1994/95 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[1995]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba|Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|3 : 0 | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 17:04, 20 lis 2014
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | 1994 | Zew Kazimierz | Błękitni Sarnów | 7 : 1 | |
Klasa A | 2 | 1994 | Łazowianka Łazy | Zew Kazimierz | 6 : 1 | |
Klasa A | 3 | 1994 | Zew Kazimierz | RKS II Grodziec | 0 : 1 | |
Klasa A | 4 | 1994 | Strażak Nowa Wieś | Zew Kazimierz | 1 : 0 | |
Klasa A | 5 | 1994 | Zew Kazimierz | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 | |
Klasa A | 6 | 1994 | Zew Kazimierz | Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 5 : 0 | |
Klasa A | 7 | 1994 | Błyskawica Preczów | Zew Kazimierz | 1 : 3 | |
Klasa A | 8 | 1994 | Zew Kazimierz | Polonia Sosnowiec | 2 : 1 | |
Klasa A | 9 | 1994 | Zew Kazimierz | Budowlani Ogrodzieniec | 3 : 4 | |
Klasa A | 10 | 1994 | Iskra Psary | Zew Kazimierz | 1 : 3 | |
Klasa A | 11 | 1994 | Zew Kazimierz | AKS II Niwka | 8 : 2 | |
Klasa A | 12 | 1994 | Górnik II Wojkowice | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 13 | 1994 | Stal Poręba | Zew Kazimierz | 2 : 2 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 14 | 1995 | Błękitni Sarnów | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 15 | 1995 | Zew Kazimierz | Łazowianka Łazy | 1 : 1 | |
Klasa A | 16 | 1995 | RKS II Grodziec | Zew Kazimierz | 3 : 1 | |
Klasa A | 17 | 1995 | Zew Kazimierz | Strażak Nowa Wieś | 1 : 0 | |
Klasa A | 18 | 1995 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 1 : 1 | |
Klasa A | 19 | 1995 | Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 2 : 0 | |
Klasa A | 20 | 1995 | Zew Kazimierz | Błyskawica Preczów | 2 : 3 | |
Klasa A | 21 | 1995 | Polonia Sosnowiec | Zew Kazimierz | 0 : 4 | |
Klasa A | 22 | 1995 | Budowlani Ogrodzieniec | Zew Kazimierz | 3 : 1 | |
Klasa A | 23 | 1995 | Zew Kazimierz | Iskra Psary | 6 : 3 | |
Klasa A | 24 | 1995 | AKS II Niwka | Zew Kazimierz | 4 : 0 | |
Klasa A | 25 | 1995 | Zew Kazimierz | Górnik II Wojkowice | 0 : 2 | |
Klasa A | 26 | 1995 | Zew Kazimierz | Stal Poręba | 3 : 0 |