Zagłębianka Dąbrowa Górnicza (piłka nożna) - Sezon 1966/1967: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Zagłębianka Dąbrowa Górnicza (piłka nożna) - Sezon 1966/1967'''”) |
|||
(Nie pokazano 9 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Zagłębianka Dąbrowa Górnicza (piłka nożna) - Sezon 1966/1967''' | '''[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] (piłka nożna) - Sezon 1966/1967''' | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | |||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1966]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|09 Mysłowice | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1966]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Szombierki II Bytom | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Chorzowianka Chorzów | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Sośnica Gliwice | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Grunwald Halemba | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|MGKS Mikulczyce | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Wawel Wirek | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Czerwionka | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Rozbark Bytom | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Naprzód Świętochłowice | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Dąb Katowice | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|09 Mysłowice | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]]''' | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|Jedność Michałkowice | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|BBTS Bielsko | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|} | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa - Gr.II]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
=='''KADRA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=5%|LP | |||
! WIDTH=40%|Imię i nazwisko | |||
! WIDTH=10%|Rocznik | |||
! WIDTH=15%|Pozycja | |||
! WIDTH=30%|Uwagi | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|??? Bijak | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Bramkarz | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|??? Kryza | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|??? Łaptos | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
*Trener: ..............., asystent trenera: ................ | |||
*Kierownik zespołu: ................. | |||
*Prezes klubu ......................... | |||
=='''ZDOBYWCY BRAMEK'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=5%|LP | |||
! WIDTH=50%|Imię i nazwisko | |||
! WIDTH=15%|Liga | |||
! WIDTH=15%|Puchar Polski | |||
! WIDTH=15%|Razem | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''X''' | |||
| ALIGN=center|'''ŁĄCZNA SUMA BRAMEK''' | |||
| ALIGN=center|-- | |||
| ALIGN=center|-- | |||
| ALIGN=center|-- | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezony w piłkarskie Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Sezon 1967/1968]] |
Aktualna wersja na dzień 19:51, 17 sie 2014
Zagłębianka Dąbrowa Górnicza (piłka nożna) - Sezon 1966/1967
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
12 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
13 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
14 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
15 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
16 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szombierki II Bytom | 15 | 22 | 0 | 0 | 0 | 36 | 14 |
2 | Chorzowianka Chorzów | 15 | 19 | 0 | 0 | 0 | 15 | 10 |
3 | Sośnica Gliwice | 15 | 18 | 0 | 0 | 0 | 19 | 11 |
4 | Grunwald Halemba | 15 | 17 | 0 | 0 | 0 | 27 | 18 |
5 | MGKS Mikulczyce | 14 | 17 | 0 | 0 | 0 | 25 | 16 |
6 | Wawel Wirek | 15 | 17 | 0 | 0 | 0 | 21 | 15 |
7 | Zagłębie II Sosnowiec | 14 | 16 | 0 | 0 | 0 | 15 | 16 |
8 | Górnik Czerwionka | 15 | 15 | 0 | 0 | 0 | 19 | 19 |
9 | Rozbark Bytom | 15 | 15 | 0 | 0 | 0 | 19 | 22 |
10 | Naprzód Świętochłowice | 15 | 14 | 0 | 0 | 0 | 21 | 16 |
11 | Dąb Katowice | 15 | 14 | 0 | 0 | 0 | 23 | 23 |
12 | 09 Mysłowice | 15 | 13 | 0 | 0 | 0 | 12 | 19 |
13 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 15 | 12 | 0 | 0 | 0 | 13 | 24 |
14 | Jedność Michałkowice | 15 | 12 | 0 | 0 | 0 | 17 | 30 |
15 | BBTS Bielsko | 15 | 11 | 0 | 0 | 0 | 12 | 26 |
16 | Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | 15 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20 |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa - Gr.II | 16 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 17 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 18 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 19 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 20 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 21 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 22 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 23 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 24 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 25 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 26 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 27 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 28 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 29 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.II | 30 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | ??? Bijak | 19?? | Bramkarz | - |
2 | ??? Kryza | 19?? | Pozycja | - |
3 | ??? Łaptos | 19?? | Pozycja | - |
4 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
5 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
6 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
7 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
8 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
9 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
10 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
11 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
12 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
13 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
14 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
15 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 19?? | Pozycja | - |
- Trener: ..............., asystent trenera: ................
- Kierownik zespołu: .................
- Prezes klubu .........................
ZDOBYWCY BRAMEK
LP | Imię i nazwisko | Liga | Puchar Polski | Razem |
---|---|---|---|---|
1 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | - | - | - |
2 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | - | - | - |
3 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | - | - | - |
4 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | - | - | - |
5 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | - | - | - |
6 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | - | - | - |
7 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | - | - | - |
8 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | - | - | - |
9 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | - | - | - |
10 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | - | - | - |
X | ŁĄCZNA SUMA BRAMEK | -- | -- | -- |