Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1976/1977: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(→KADRA) |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka Sezon 1976/1977 | [[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka Sezon 1976/1977 | ||
== | ==KADRA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=5%|LP | |||
! WIDTH=40%|Imię i nazwisko | |||
! WIDTH=10%|Wzrost | |||
! WIDTH=10%|Rocznik | |||
! WIDTH=15%|Pozycja | |||
! WIDTH=20%|Uwagi | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|9 | ||
| | | ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | ||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| | | ALIGN=center|19?? | ||
| | | ALIGN=center|Pozycja | ||
| ALIGN=center|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
*Trener: ..............., asystent trenera: ................ | |||
*Kierownik zespołu: ................. | |||
*Prezes klubu ......................... | |||
Trener: Tomasz Służałek, asystent trenera: Wiesław Zajac | Trener: Tomasz Służałek, asystent trenera: Wiesław Zajac |
Wersja z 13:55, 17 sie 2014
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka Sezon 1976/1977
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
2 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
3 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
4 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
5 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
6 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
7 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
8 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
9 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
10 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
- Trener: ..............., asystent trenera: ................
- Kierownik zespołu: .................
- Prezes klubu .........................
Trener: Tomasz Służałek, asystent trenera: Wiesław Zajac
Wiceprezes klubu d/s koszykówki: Marian Straszewski
Kierownik zespołu: Zdzisław Sierka
ROZGRYWKI
Runda I
.............
Runda II
.............
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans punktowy | Zwycięstwa | Porażki |
1. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
2. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
3. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
4. | Zagłębie Sosnowiec | 45 | 00 | 3663 - 3328 | 26 | 19 |
5. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
6. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
7. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
8. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
9. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
10. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |