Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[Płomień Sosnowiec]] (piłka siatkowa) - Sezon 2014/2015''' | '''[[Płomień Sosnowiec]] (piłka siatkowa) - Sezon 2014/2015''' | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
==ROZGRYWKI== | |||
===RUNDA I=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Banimex Będzin|MKS Banimex II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|24:26 | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|11:25 | |||
| ALIGN=center|22:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|MUKS Michałkowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|25:14 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[ 5 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|20:25 | |||
| ALIGN=center|14:25 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[6 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Mykanów LKPS Borowno | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:13 | |||
| ALIGN=center|25:18 | |||
| ALIGN=center|25:17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[12 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Norwid II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15:25 | |||
| ALIGN=center|26:28 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[19 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[26 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SKS Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|25:9 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
I runda: | I runda: | ||
Linia 12: | Linia 124: | ||
22.11.2014: Płomień Sosnowiec - LKS Kłos Olkusz | 22.11.2014: Płomień Sosnowiec - LKS Kłos Olkusz | ||
29.11.2014: MCKiS Energetyk Jaworzno - Płomień Sosnowiec | 29.11.2014: MCKiS Energetyk Jaworzno - Płomień Sosnowiec | ||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Płomień Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[MKS Banimex Będzin|MKS Banimex II Będzin]]''' | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Gmina Mykanów LKPS Borowno | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|MUKS Michałkowice | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Exact Systems Norwid Częstochowa 2 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[SKS Warta Zawiercie|Aluron Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|} | |||
===RUNDA II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[9 listopada]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Banimex Będzin|MKS Banimex II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:19 | |||
| ALIGN=center|25:15 | |||
| ALIGN=center|25:23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[16 listopada]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|MUKS Michałkowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|23:25 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|17:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[23 listopada]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:14 | |||
| ALIGN=center|25:7 | |||
| ALIGN=center|25:9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[30 listopada]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Mykanów LKPS Borowno | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|19:25 | |||
| ALIGN=center|23:25 | |||
| ALIGN=center|12:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[ 7 grudnia]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Norwid II Częstochowa II | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|26:24 | |||
| ALIGN=center|25:14 | |||
| ALIGN=center|25:18 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[14 grudnia]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[24 grudnia]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[SKS Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|16:25 | |||
| ALIGN=center|25:23 | |||
| ALIGN=center|19:25 | |||
| ALIGN=center|14:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
II runda: | II runda: |
Wersja z 17:52, 9 sie 2014
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa) - Sezon 2014/2015
TABELA KOŃCOWA
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 września 2013 | ??? | MKS Banimex II Będzin | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 24:26 | 25:22 | 11:25 | 22:25 | - |
2 | 28 września 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MUKS Michałkowice | 3 : 0 | 25:22 | 25:14 | 25:21 | - | - |
3 | 5 października 2013 | ??? | MKS Poręba | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 20:25 | 14:25 | 18:25 | - | - |
4 | 6 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Mykanów LKPS Borowno | 3 : 0 | 25:13 | 25:18 | 25:17 | - | - |
5 | 12 października 2013 | ??? | Norwid II Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 26:28 | 18:25 | - | - |
6 | 19 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
7 | 26 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 3 : 0 | 25:22 | 25:9 | 25:21 | - | - |
I runda:
27.09.2014: PWSZ Karpaty Krosno - Płomień Sosnowiec 4.10.2014: Płomień Sosnowiec - MOSiR Bochnia 11.10.2014: KS Błękitni Ropczyce - Płomień Sosnowiec 18.10.2014: Płomień Sosnowiec - MKS Andrychów 25.10.2014: UKS Hutnik Kraków - Płomień Sosnowiec 8.11.2014: Płomień Sosnowiec - TSV Cell Fast Sanok 15.11.2014: MKS Wisłok Strzyżów - Płomień Sosnowiec 22.11.2014: Płomień Sosnowiec - LKS Kłos Olkusz 29.11.2014: MCKiS Energetyk Jaworzno - Płomień Sosnowiec
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 12 | 36 | 12 | 0 | 0 | 0 | 36 | 4 |
2 | MKS Banimex II Będzin | 12 | 21 | ? | ? | ? | ? | 24 | 17 |
3 | Gmina Mykanów LKPS Borowno | 12 | 19 | ? | ? | ? | ? | 22 | 23 |
4 | MUKS Michałkowice | 12 | 18 | ? | ? | ? | ? | 21 | 20 |
5 | Exact Systems Norwid Częstochowa 2 | 12 | 17 | ? | ? | ? | ? | 20 | 21 |
6 | Aluron Warta II Zawiercie | 12 | 9 | ? | ? | ? | ? | 13 | 28 |
7 | MKS Poręba | 12 | 6 | ? | ? | ? | ? | 11 | 34 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 9 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Banimex II Będzin | 3 : 0 | 25:19 | 25:15 | 25:23 | - | - |
9 | 16 listopada 2013 | ??? | MUKS Michałkowice | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 18:25 | 23:25 | 25:21 | 17:25 | - |
10 | 23 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Poręba | 3 : 0 | 25:14 | 25:7 | 25:9 | - | - |
11 | 30 listopada 2013 | ??? | Mykanów LKPS Borowno | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25:22 | 19:25 | 23:25 | 12:25 | - |
12 | 7 grudnia 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Norwid II Częstochowa II | 3 : 0 | 26:24 | 25:14 | 25:18 | - | - |
13 | 14 grudnia 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
14 | 24 grudnia 2013 | ??? | Warta II Zawiercie | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 16:25 | 25:23 | 19:25 | 14:25 | - |
II runda:
6.12.2014: Płomień Sosnowiec - PWSZ Karpaty Krosno 13.12.2014: MOSiR Bochnia - Płomień Sosnowiec 20.12.2014: Płomień Sosnowiec - KS Błękitni Ropczyce 10.01.2015: MKS Andrychów - Płomień Sosnowiec 17.01.2015: Płomień Sosnowiec - UKS Hutnik Kraków 24.01.2015: TSV Cell Fast Sanok - Płomień Sosnowiec 31.01.2015: Płomień Sosnowiec - MKS Wisłok Strzyżów 14.02.2015: LKS Kłos Olkusz - Płomień Sosnowiec 21.02.2015 Płomień Sosnowiec - MCKiS Energetyk Jaworzno