Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2008/2009: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2008/2009”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 9 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2008/2009 | '''[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2008/2009''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Mitech Żywiec | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''33''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''49''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
| ALIGN=center|'''9''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Górnik Łęczna | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''17''' | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|KS Podgórze Kraków | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''19''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''21''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Zamłynie Radom | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''19''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''32''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|1.FC AZS AWF Katowice | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|KS Michałowo | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''49''' | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | |||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|} | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria:Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Sezon 2008/2009]] |
Aktualna wersja na dzień 09:52, 9 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2008/2009
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mitech Żywiec | 14 | 33 | 10 | 3 | 1 | 49 | 7 |
2 | Czarni Sosnowiec | 14 | 30 | 9 | 3 | 2 | 30 | 10 |
3 | MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki | 14 | 20 | 5 | 5 | 4 | 20 | 18 |
4 | GKS Górnik Łęczna | 14 | 20 | 5 | 5 | 4 | 17 | 16 |
5 | KS Podgórze Kraków | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 18 | 21 |
6 | UKS Zamłynie Radom | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 16 | 32 |
7 | 1.FC AZS AWF Katowice | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 20 | 30 |
8 | KS Michałowo | 14 | 1 | 0 | 1 | 13 | 13 | 49 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 2 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 3 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 4 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 5 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 6 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 7 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 8 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 9 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 10 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 11 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 12 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 13 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 14 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |