Stal Sosnowiec (hokej na trawie) - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Stal Sosnowiec (hokej na trawie) - Sezon 1954”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Stal Sosnowiec (hokej na trawie) - Sezon 1954 | '''[[Stal Sosnowiec (hokej na trawie)]] - Sezon 1954 - Liga Wojewódzka''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Gliwice | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Ogniwo Cieszyn | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Stal Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''17''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''23''' | |||
| ALIGN=center|'''19''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Bielsko | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Ogniwo Racibórz | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal II Siemianowice | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS II Staliogród | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|} | |||
Dwie pierwsze drużyny awansowały do gier barażowych o awans do Ligi hokeja na trawie. | |||
*sierpień 1954 - Stal Gliwice - Stal Sosnowiec 2 : 0 (2:0) | |||
W Klasie Wojewódzkiej: | |||
*sierpień 1954 - Stal II Gliwice - Stal II Sosnowiec 2 : 2 (1:1) | |||
*mistrzem Klasy Wojewódzkiej została Stal II Gliwice |
Wersja z 20:16, 20 lis 2013
Stal Sosnowiec (hokej na trawie) - Sezon 1954 - Liga Wojewódzka
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Gliwice | 14 | 24 | ? | ? | ? | 52 | 6 |
2 | Ogniwo Cieszyn | 14 | 19 | ? | ? | ? | 29 | 9 |
3 | Stal Sosnowiec | 14 | 17 | ? | ? | ? | 23 | 19 |
4 | Kolejarz Bielsko | 14 | 15 | ? | ? | ? | 26 | 18 |
5 | AZS Częstochowa]] | 14 | 12 | ? | ? | ? | 17 | 21 |
6 | Ogniwo Racibórz | 14 | 9 | ? | ? | ? | 10 | 29 |
7 | Stal II Siemianowice | 14 | 8 | ? | ? | ? | 11 | 33 |
8 | AZS II Staliogród | 14 | 4 | ? | ? | ? | 6 | 33 |
Dwie pierwsze drużyny awansowały do gier barażowych o awans do Ligi hokeja na trawie.
- sierpień 1954 - Stal Gliwice - Stal Sosnowiec 2 : 0 (2:0)
W Klasie Wojewódzkiej:
- sierpień 1954 - Stal II Gliwice - Stal II Sosnowiec 2 : 2 (1:1)
- mistrzem Klasy Wojewódzkiej została Stal II Gliwice