Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2008/2009: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 2008/2009 | ||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Data urodz.'''||'''Pozycja'''||'''Poprzedni klub/Uwagi''' | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|1. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#98FB98 | |||
|2. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|3. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|4. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|5. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|6. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|--BGCOLOR=#94BE7E | |||
|7. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|8. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|9. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|10. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|11. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|12. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|13. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|14. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|15. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|16. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|17. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|18. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|19. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|20. ||[[???]]||- cm||[[???]]||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|21. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|22. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|23. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|24. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|25. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|26. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|} | |||
Trener: [[???]] | |||
II trener: [[???]] | |||
Kierownik drużyny: [[???]] | |||
Prezes | Prezes: [[???]] | ||
Wiceprezes: [[???]] | |||
Wersja z 07:57, 30 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2008/2009
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
Sezon zasadniczy
Tabela po sezonie zasadniczym
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki | ZPD | PPD | ZPRK | PPRK |
1. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |