Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1976/1977: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka Sezon 1976/1977 | [[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka Sezon 1976/1977 | ||
=='''KADRA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Rocznik'''||'''Pozycja'''||'''Uwagi''' | |||
|- | |||
|1. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|2. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|3. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|4. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|5. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|6. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|7. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|8. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|9. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|10. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|11. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|12. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|13. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|14. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|15. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|} | |||
Wersja z 15:11, 9 sie 2012
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka Sezon 1976/1977
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
1. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
2. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
3. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
4. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
5. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
6. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
7. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
8. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
9. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
10. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
11. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
12. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
13. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
14. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
15. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans punktowy | Zwycięstwa | Porażki |
1. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
2. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
3. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
4. | Zagłębie Sosnowiec | 45 | 00 | 3663 - 3328 | 26 | 19 |
5. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
6. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
7. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
8. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
9. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
10. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |