Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 15 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 | Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 | ||
'''[[W BUDOWIE]]''' | |||
==RUNDA ZASADNICZA== | ==RUNDA ZASADNICZA== | ||
===RUNDA JESIENNA=== | ===RUNDA JESIENNA=== | ||
====ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ==== | ====ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 19: | Linia 16: | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 01) 21.07.2024|1]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 01) 21.07.2024|1]] | ||
Linia 35: | Linia 32: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# REKORD BIELSKO-BIAŁA|Rekord Bielsko-Biała]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# REKORD BIELSKO-BIAŁA|Rekord Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 02) 27.07.2024|''' | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 02) 27.07.2024|'''1 : 2''' (0:1)]] | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 03) 04.08.2024|3]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 03) 04.08.2024|3]] | ||
Linia 43: | Linia 40: | ||
| ALIGN=center|19:35 | | ALIGN=center|19:35 | ||
| ALIGN=center|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 03) 04.08.2024|''' | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 03) 04.08.2024|'''2 : 0''' (0:0)]] | ||
|- | |- | ||
Linia 53: | Linia 50: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE II LUBIN|Zagłębie II Lubin]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE II LUBIN|Zagłębie II Lubin]] | ||
| ALIGN=center| '''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center| '''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 04) 11.08.2024|'''' | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 04) 11.08.2024|''''0 : 0''' (0:0)]] | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 05) 16.08.2023|5]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 05) 16.08.2023|5]] | ||
Linia 62: | Linia 59: | ||
| ALIGN=center|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS II ŁÓDŹ|ŁKS II Łódź]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS II ŁÓDŹ|ŁKS II Łódź]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 05) 16.08.2023|''' | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 05) 16.08.2023|'''2 : 2''' (1:1)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 06) 24.08.2023|6]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 06) 24.08.2023|6]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia ]] [[2024]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19:35 | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KKS KALISZ|KKS 1925 Kalisz]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KKS KALISZ|KKS 1925 Kalisz]] | ||
| ALIGN=center|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 06) 24.08.2023|''' | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 06) 24.08.2023|'''1 : 2''' (1:0)]] | ||
|- | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 07) 03.09.2023|7]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 07) 03.09.2023|7]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2024]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18:15 | ||
| ALIGN=center|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# HUTNIK KRAKÓW|Hutnik Kraków]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# HUTNIK KRAKÓW|Hutnik Kraków]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 07) 03.09.2023|''' | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 07) 03.09.2023|'''2 : 3''' (1:0)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
Linia 89: | Linia 88: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 08) 15.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 08) 15.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 9) 24.09.2023|9]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 9) 24.09.2023|9]] | ||
Linia 107: | Linia 106: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 10) 02.10.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 10) 02.10.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 11) 08.10.2023|11]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 11) 08.10.2023|11]] | ||
Linia 125: | Linia 124: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 12) 21.10.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 12) 21.10.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 13) 28.10.2023|13]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 13) 28.10.2023|13]] | ||
Linia 143: | Linia 142: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 14) 03.11.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 14) 03.11.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 15) 12.11.2023|15]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 15) 12.11.2023|15]] | ||
Linia 161: | Linia 160: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 16) 26.11.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 16) 26.11.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | | ALIGN=center|[[Liga II (3)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 17) 19.12.2023|17]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 17) 19.12.2023|17]] | ||
Linia 171: | Linia 170: | ||
|} | |} | ||
===TABELA KOŃCOWA RUNDY JESIENNEJ=== | ====TABELA KOŃCOWA RUNDY JESIENNEJ==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 372: | Linia 371: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
Linia 388: | Linia 386: | ||
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | ||
====ROZGRYWKI RUNDY | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
====ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ==== | |||
'''[[W BUDOWIE]]''' | '''[[W BUDOWIE]]''' | ||
Linia 555: | Linia 555: | ||
19 - Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała | 19 - Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała | ||
===TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[ (A) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT| (A) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT| (B) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT| (B) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT| (B) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|(B) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT| (S) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT| (S) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT| (S) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK''''' | |||
[[Kategoria:Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Sezon 2024/2025]] |
Aktualna wersja na dzień 20:46, 4 wrz 2024
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025
RUNDA ZASADNICZA
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA KOŃCOWA RUNDY JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [ (A) | 17 | ||||||
2 | (A) | 17 | ||||||
3 | (B) | 17 | ||||||
4 | (B) | 17 | ||||||
5 | (B) | 17 | ||||||
6 | (B) | 17 | ||||||
7 | 17 | |||||||
8 | 17 | |||||||
9 | 17 | |||||||
10 | 17 | |||||||
11 | 17 | |||||||
12 | 17 | |||||||
13 | 17 | |||||||
14 | 17 | |||||||
15 | 17 | |||||||
16 | (S) | 17 | ||||||
17 | (S) | 17 | ||||||
18 | (S) | 17 |
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
18 - Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
19 - Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała
TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [ (A) | 34 | ||||||
2 | (A) | 34 | ||||||
3 | (B) | 34 | ||||||
4 | (B) | 34 | ||||||
5 | (B) | 34 | ||||||
6 | (B) | 34 | ||||||
7 | 34 | |||||||
8 | 34 | |||||||
9 | 34 | |||||||
10 | 34 | |||||||
11 | 34 | |||||||
12 | 34 | |||||||
13 | 34 | |||||||
14 | 34 | |||||||
15 | 34 | |||||||
16 | (S) | 34 | ||||||
17 | (S) | 34 | ||||||
18 | (S) | 34 |
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK