Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1976/1977: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
m (Dariusz JUREK przeniósł stronę Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1976/1977 do Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1976/1977) |
||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] - | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)]] - Sezon 1976/1977 | ||
= | |||
=TABELA KOŃCOWA= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|MPkt+ | |||
! WIDTH=8%|MPkt- | |||
! WIDTH=8%|R | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|(A) | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3192 | |||
| ALIGN=center|2882 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
=ROZGRYWKI= | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=19%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=15%|wynik | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |- | ||
|5 | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Start Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''91 : 94''' (47:50) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Start Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''80 : 66''' (38:33) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Zastal Zielona Góra | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Zastal Zielona Góra | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
==KADRA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=5%|LP | |||
! WIDTH=40%|Imię i nazwisko | |||
! WIDTH=10%|Wzrost | |||
! WIDTH=10%|Rocznik | |||
! WIDTH=15%|Pozycja | |||
! WIDTH=20%|Uwagi | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
*Trener: ..............., asystent trenera: ................ | |||
*Kierownik zespołu: ................. | |||
*Prezes klubu ......................... | |||
Trener: Tomasz Służałek, asystent trenera: Wiesław Zajac | |||
Wiceprezes klubu d/s koszykówki: Marian Straszewski | |||
Kierownik zespołu: Zdzisław Sierka | |||
=='''ROZGRYWKI '''== | |||
===Runda I=== | |||
............. | |||
===Runda II=== | |||
............. | |||
Aktualna wersja na dzień 17:33, 6 sie 2024
Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1976/1977
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | MPkt+ | MPkt- | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (A) | 36 | ||||||
2 | Zagłębie Sosnowiec | 36 | ? | 25 | 11 | 3192 | 2882 | |
3 | 36 | |||||||
4 | 36 | |||||||
5 | 36 | |||||||
6 | 36 | |||||||
7 | 36 | |||||||
8 | 36 | |||||||
9 | 36 | |||||||
10 | 36 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga II (2) | 1 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 2 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 3 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 4 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 5 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 6 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 7 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 8 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 9 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 10 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 11 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 12 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 13 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 14 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 15 | ??? 1977 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Start Gdynia | 91 : 94 (47:50) |
Liga II (2) | 16 | ??? 1977 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Start Gdynia | 80 : 66 (38:33) |
Liga II (2) | 17 | ??? 1977 (s) | ? | Zastal Zielona Góra | Zagłębie Sosnowiec | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 18 | ??? 1977 (n) | ? | Zastal Zielona Góra | Zagłębie Sosnowiec | ?? : ?? (??:??) |
RUNDA II
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
2 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
3 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
4 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
5 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
6 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
7 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
8 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
9 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
10 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
- Trener: ..............., asystent trenera: ................
- Kierownik zespołu: .................
- Prezes klubu .........................
Trener: Tomasz Służałek, asystent trenera: Wiesław Zajac
Wiceprezes klubu d/s koszykówki: Marian Straszewski
Kierownik zespołu: Zdzisław Sierka
ROZGRYWKI
Runda I
.............
Runda II
.............
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans punktowy | Zwycięstwa | Porażki |
1. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
2. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
3. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
4. | Zagłębie Sosnowiec | 45 | 00 | 3663 - 3328 | 26 | 19 |
5. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
6. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
7. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
8. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
9. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
10. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |