Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1976/1977: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Awans do Klasy Okręgowej: Stal Poręba. Spadek do Klasy "A" Warta II Zawiercie. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | '''Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1976/1977''' | ||
* Awans do Klasy Okręgowej: Stal Poręba. Spadek do Klasy "A" Warta II Zawiercie. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 17: | Linia 19: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba]] (A) | | ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba|Stal Poręba]] (A) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|33 | | ALIGN=center|33 | ||
Linia 56: | Linia 58: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|25 | ||
Linia 90: | Linia 92: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
Linia 147: | Linia 149: | ||
| ALIGN=center|54 | | ALIGN=center|54 | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
! WIDTH=4%|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Poręba | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|MCKS II Czeladź | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|7-0 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|5-3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Zagłębie II Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|13-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|AKS II Niwka Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Zagórze | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Przebój Wolbrom | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|8-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Dąbrowa Górnicza | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-5 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Płomień Milowice | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|RKS Grodziec | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|3-4 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Zawiercie | |||
| ALIGN=center|2-5 | |||
| ALIGN=center|2-5 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|3-4 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-4 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Warta II Zawiercie | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|3-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=Bibliografia (źródła):= | |||
* "Wiadomości Zagłębia", lata 1976-1977. |
Aktualna wersja na dzień 23:23, 4 gru 2023
Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1976/1977
- Awans do Klasy Okręgowej: Stal Poręba. Spadek do Klasy "A" Warta II Zawiercie. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Poręba (A) | 22 | 33 | ? | ? | ? | 50 | 17 |
2 | MCKS II Czeladź | 22 | 33 | ? | ? | ? | 55 | 18 |
3 | Zagłębie II Sosnowiec | 22 | 31 | ? | ? | ? | 59 | 22 |
4 | AKS II Niwka | 22 | 27 | ? | ? | ? | 30 | 19 |
5 | Górnik Zagórze | 22 | 25 | ? | ? | ? | 28 | 21 |
6 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 22 | 24 | ? | ? | ? | 31 | 33 |
7 | Przebój Wolbrom | 22 | 23 | ? | ? | ? | 32 | 28 |
8 | GKS Dąbrowa Górnicza | 22 | 21 | ? | ? | ? | 27 | 34 |
9 | Płomień Milowice | 22 | 21 | ? | ? | ? | 21 | 25 |
10 | RKS Grodziec | 22 | 13 | ? | ? | ? | 29 | 50 |
11 | Włókniarz Zawiercie | 22 | 9 | ? | ? | ? | 25 | 86 |
12 | Warta II Zawiercie (S) | 22 | 6 | ? | ? | ? | 20 | 54 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Poręba | - | 2-0 | 1-0 | 3-1 | 1-1 | 0-0 | 2-1 | 3-0 | 3-0 | 6-1 | 6-0 | 3-0 |
2 | MCKS II Czeladź | 1-2 | - | 3-0 | 0-0 | 3-0 | 1-1 | 2-0 | 4-0 | 3-1 | 7-0 | 5-1 | 5-3 |
3 | Zagłębie II Sosnowiec | 4-1 | 2-1 | - | 2-3 | 1-1 | 5-1 | 5-1 | 4-2 | 1-0 | 3-0 | 13-0 | 2-2 |
4 | AKS II Niwka Sosnowiec | 1-0 | 1-1 | 0-2 | - | 0-0 | 1-1 | 1-1 | 0-1 | 1-0 | 4-1 | 6-0 | 3-0 |
5 | Górnik Zagórze | 0-0 | 0-0 | 1-0 | 1-2 | - | 2-0 | 1-2 | 1-1 | 0-0 | 2-2 | 4-2 | 1-0 |
6 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0-3 | 0-1 | 2-1 | 3-0 | 2-1 | - | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 1-0 | 1-2 | 3-0 |
7 | Przebój Wolbrom | 1-3 | 1-1 | 1-3 | 2-0 | 2-1 | 0-0 | - | 2-1 | 2-0 | 3-2 | 8-0 | 1-0 |
8 | GKS Dąbrowa Górnicza | 2-0 | 0-5 | 0-0 | 1-1 | 0-1 | 3-1 | 1-0 | - | 1-0 | 2-0 | 0-1 | 4-1 |
9 | Płomień Milowice | 1-0 | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 2-2 | 4-1 | 1-0 | 1-0 | - | 0-0 | 3-0 | 2-0 |
10 | RKS Grodziec | 0-3 | 1-2 | 1-2 | 0-2 | 0-2 | 3-4 | 3-0 | 5-1 | 2-0 | - | 4-2 | 3-2 |
11 | Włókniarz Zawiercie | 2-5 | 2-5 | 1-4 | 0-2 | 0-4 | 3-4 | 1-0 | 2-4 | 1-2 | 1-1 | - | 2-1 |
12 | Warta II Zawiercie | 1-3 | 0-3 | 0-4 | 0-1 | 1-2 | 1-2 | 0-2 | 0-3 | 3-3 | 1-0 | 4-2 | - |
Bibliografia (źródła):
- "Wiadomości Zagłębia", lata 1976-1977.