Górnik CWE Dąbrowa Górnicza: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(UWAGA! Usunięcie treści (strona pozostała pusta)!) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Uwaga: hasło w budowie | |||
'''Górnik CWE Dąbrowa Górnicza''' - klub sportowy istniejący w latach 19?? - 19??. Prowadził sekcję piłki nożnej. | |||
=SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ= | |||
==Sezony piłkarskie== | |||
UWAGA: cyfra w nawiasie po nazwie ligi/klasy w której w danym sezonie grała drużyna Górnika CWE oznacza jaki kolejny szczebel rozgrywek w tym sezonie stanowiła podana liga/klasa. | |||
===Lata 1952-1960=== | |||
'''DRUGA DRUŻYNA''' | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|SEZON | |||
! WIDTH=30%|POZIOM ROZGRYWKOWY | |||
! WIDTH=8%|MIEJSCE | |||
! WIDTH=6%|MECZE | |||
! WIDTH=6%|PUNKTY | |||
! WIDTH=6%|BRAMKI (+) | |||
! WIDTH=6%|BRAMKI (-) | |||
! WIDTH=30%|UWAGI | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1952|'''1952''']] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1953|'''1953''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1954|'''1954''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1955|'''1955''']] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1956|'''1956''']] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1957|'''1957''']] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1957]] | |||
| ALIGN=center|3/9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1958|'''1958''']] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1959|'''1959''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1960|'''1960''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} |
Wersja z 21:47, 3 sie 2022
Uwaga: hasło w budowie
Górnik CWE Dąbrowa Górnicza - klub sportowy istniejący w latach 19?? - 19??. Prowadził sekcję piłki nożnej.
SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ
Sezony piłkarskie
UWAGA: cyfra w nawiasie po nazwie ligi/klasy w której w danym sezonie grała drużyna Górnika CWE oznacza jaki kolejny szczebel rozgrywek w tym sezonie stanowiła podana liga/klasa.
Lata 1952-1960
DRUGA DRUŻYNA
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1952 | |||||||
1953 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1954 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1955 | ? | ? | ? | ? | ? | ||
1956 | ? | ? | ? | ||||
1957 | Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1957 | 3/9 | 16 | 23 | 40 | 29 | |
1958 | - | ||||||
1959 | ? | - | |||||
1960 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |