Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966 | Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966 | ||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Pkt + | |||
! WIDTH=8%|Pkt - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz II Zawiercie | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|AKS Górnik Niwka | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Zagłebie II Dąbrowa Górnicza | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik II Wojkowice | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|CKS III Czeladź | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal II Poręba | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik II Piaski | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Klimontów | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Koziegłowy | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Polonia Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Orzeł Bobrowniki | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Kazimierz | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
[[Kategoria: Tenis stołowy]] |
Wersja z 15:35, 27 cze 2022
Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Pkt + | Pkt - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz II Zawiercie | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | AKS Górnik Niwka | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Zagłebie II Dąbrowa Górnicza | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Górnik II Wojkowice | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | CKS III Czeladź | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Stal II Poręba | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Górnik II Piaski | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Górnik Klimontów | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | LZS Koziegłowy | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Polonia Sosnowiec | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Orzeł Bobrowniki | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | Górnik Kazimierz | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |