Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 1989/1990: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 18: | Linia 18: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] | | ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] (A) | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|65 | | ALIGN=center|65 | ||
Linia 250: | Linia 250: | ||
| ALIGN=center|90 | | ALIGN=center|90 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Małapanew Ozimek]] | | ALIGN=LEFT|[[Małapanew Ozimek]] (S) | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
Linia 263: | Linia 263: | ||
| ALIGN=center|77 | | ALIGN=center|77 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Świebodzice]] | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Świebodzice]] (S) | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 281: | Linia 281: | ||
W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice. | W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice. | ||
Awans do II Ligi: Raków Częstochowa. Od przyszłego sezonu w związku z reorganizacją rozgrywek znów będzie osiem grup III ligi zamiast dotychczasowych czterech grup. Spadek do IV Ligi: Małapanew Ozimek i Victoria Świebodzice. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |
Aktualna wersja na dzień 00:10, 17 kwi 2022
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | +1 | -1 | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa (A) | 38 | 65 | 21 | 11 | 6 | 12 | 75 | 20 | |
2 | GKS Tychy | 38 | 60 | 22 | 8 | 8 | 9 | 1 | 75 | 32 |
3 | Piast Nowa Ruda | 38 | 58 | 23 | 6 | 9 | 6 | 65 | 27 | |
4 | Górnik Pszów | 38 | 55 | 19 | 10 | 9 | 8 | 1 | 67 | 35 |
5 | Bumar-Piast Gliwice | 38 | 53 | 17 | 14 | 7 | 5 | 55 | 31 | |
6 | Chrobry Głogów | 38 | 53 | 21 | 8 | 9 | 7 | 4 | 62 | 43 |
7 | Górnik Knurów | 38 | 44 | 17 | 7 | 14 | 5 | 2 | 57 | 45 |
8 | Odra Opole | 38 | 44 | 16 | 11 | 11 | 5 | 4 | 57 | 48 |
9 | Carbo Gliwice | 38 | 42 | 13 | 13 | 12 | 3 | 54 | 43 | |
10 | MK Górnik Katowice | 38 | 41 | 13 | 15 | 10 | 2 | 2 | 47 | 40 |
11 | Ślęza Wrocław | 38 | 38 | 13 | 11 | 14 | 3 | 2 | 42 | 39 |
12 | MCKS Czeladź | 38 | 37 | 11 | 14 | 13 | 2 | 1 | 34 | 31 |
13 | Naprzód Rydułtowy | 38 | 35 | 13 | 10 | 15 | 5 | 6 | 49 | 49 |
14 | Metal Kluczbork | 38 | 34 | 12 | 12 | 14 | 1 | 3 | 31 | 41 |
15 | Ruch Radzionków | 38 | 32 | 11 | 10 | 17 | 2 | 2 | 31 | 43 |
16 | ROW Rybnik | 38 | 31 | 13 | 6 | 19 | 4 | 5 | 45 | 57 |
17 | Kuźnia Jawor | 38 | 24 | 9 | 11 | 18 | 1 | 6 | 32 | 58 |
18 | Granica Bogatynia | 38 | 7 | 6 | 9 | 23 | 14 | 27 | 90 | |
19 | Małapanew Ozimek (S) | 38 | 4 | 3 | 11 | 24 | 13 | 20 | 77 | |
20 | Victoria Świebodzice (S) | 38 | 3 | 6 | 5 | 27 | 14 | 24 | 100 |
Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt. Nie dotyczyło to walkowerów za które przyznawano 2 i 0 pkt.
W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice.
Awans do II Ligi: Raków Częstochowa. Od przyszłego sezonu w związku z reorganizacją rozgrywek znów będzie osiem grup III ligi zamiast dotychczasowych czterech grup. Spadek do IV Ligi: Małapanew Ozimek i Victoria Świebodzice.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | - | 0-0 | 1-0 | 4-0 | 1-1 | 4-0 | 1-1 | 4-0 | 0-0 | 4-1 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 3-0 | 2-0 | 1-0 | 1-1 | 6-1 | 6-0 | 5-0 |
2 | GKS Tychy | 2-0 | - | 2-2 | 2-2 | 3-1 | 0-0 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 3-0 | 2-0 | 2-0 | 4-2 | 5-1 | 4-0 | 5-0 | 3-0 |
3 | Piast Nowa Ruda | 0-1 | 5-2 | - | 1-1 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 4-0 | 0-1 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 5-0 | 2-1 | 8-0 |
4 | Górnik Pszów | 1-1 | 1-0 | 2-0 | - | 0-0 | 2-0 | 4-1 | 3-1 | 1-0 | 3-0 | 4-1 | 3-0 | 0-1 | 3-2 | 2-0 | 1-1 | 5-0 | 3-0* | 3-0 | 5-1 |
5 | Bumar-Piast Gliwice | 0-0 | 0-1 | 2-0 | 1-3 | - | 2-1 | 2-0 | 1-1 | 3-1 | 1-3 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 3-0 | 3-1 | 3-0 | 3-0 | 6-1 | 4-3 | 2-0 |
6 | Chrobry Głogów | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 2-1 | 2-2 | - | 1-4 | 3-0 | 2-0 | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 2-2 | 4-1 | 5-2 | 3-0 | 2-0 | 4-1 | 1-1 | 2-1 |
7 | Górnik Knurów | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 2-0 | 0-2 | 3-0 | - | 4-1 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 1-0 | 2-2 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 3-1 | 4-0 | 1-1 | 9-2 |
8 | Odra Opole | 2-1 | 3-2 | 0-1 | 0-0 | 2-0 | 0-1 | 2-0 | - | 0-0 | 0-0 | 2-1 | 1-6 | 4-0 | 3-1 | 2-0 | 2-1 | 3-0 | 0-0 | 3-0 | 1-1 |
9 | Carbo Gliwice | 4-4 | 1-0 | 1-2 | 0-0 | 0-1 | 3-2 | 1-1 | 0-0 | - | 1-1 | 1-0 | 4-2 | 4-1 | 1-1 | 2-0 | 2-0 | 3-2 | 4-4 | 2-0 | 6-0 |
10 | MK Górnik Katowice | 0-0 | 0-2 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 1-1 | - | 2-1 | 3-1 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-0 | 1-0 | 5-1 | 3-0 | 3-2 |
11 | Ślęza Wrocław | 1-0 | 0-1 | 0-1 | 1-1 | 1-1 | 3-0 | 1-0 | 2-1 | 2-0 | 2-1 | - | 1-0 | 3-0 | 0-2 | 1-0 | 2-2 | 1-1 | 7-1 | 0-0 | 3-1 |
12 | MCKS Czeladź | 1-0 | 0-1 | 2-1 | 2-2 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | 0-0 | 0-0 | - | 0-0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-0 | 0-0 | 2-0 |
13 | Naprzód Rydułtowy | 0-4 | 1-1 | 1-2 | 1-0 | 1-2 | 0-1 | 5-0 | 2-3 | 1-1 | 1-1 | 0-1 | 1-1 | - | 1-0 | 2-0 | 5-0 | 1-0 | 4-0 | 3-0 | 5-0 |
14 | Metal Kluczbork | 0-2 | 3-2 | 0-1 | 2-1 | 0-0 | 1-2 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | - | 0-0 | 2-4 | 1-0 | 1-1 | 3-0 | 0-0 |
15 | Ruch Radzionków | 0-3 | 3-1 | 1-0 | 0-2 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 3-4 | 0-0 | 0-0 | 3-0 | 2-1 | 2-0 | 0-0 | - | 3-2 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 3-0 |
16 | ROW Rybnik | 0-1 | 1-4 | 2-2 | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 1-0 | 3-6 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 2-3 | 0-0 | 1-0 | - | 3-1 | 3-0 | 4-1 | 1-0 |
17 | Kuźnia Jawor | 1-0 | 0-3 | 1-0 | 1-1 | 2-2 | 0-3 | 0-2 | 0-1 | 1-3 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 1-0 | 0-0 | - | 3-1 | 2-0 | 3-0 |
18 | Granica Bogatynia | 1-0 | 0-3 | 0-3 | 0-5 | 0-1 | 1-3 | 2-0 | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 0-0 | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 3-2 | 0-3 | 0-0 | - | 1-1 | 0-1 |
19 | Małapanew Ozimek | 0-3 | 0-0 | 0-5 | 2-0 | 0-3 | 0-1 | 0-1 | 1-1 | 0-3 | 1-0 | 1-2 | 0-4 | 1-2 | 3-1 | 0-0 | 0-0 | 2-2 | 0-2 | - | 0-2 |
20 | Victoria Świebodzice | 1-8 | 0-5 | 1-2 | 3-0* | 1-2 | 1-4 | 0-1 | 0-5 | 2-1 | 0-1 | 0-0 | 0-3* | 2-1 | 0-1 | 0-0 | 0-3 | 0-1 | 1-1 | 1-0 | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 29/30 lipca 1989 | Naprzód Rydułtowy | Raków Częstochowa | 0-4 (0-3) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | GKS Tychy | Górnik Knurów | 2-1 (2-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | MK Górnik Katowice | Piast Nowa Ruda | 1-1 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Małapanew Ozimek | Górnik Pszów | 2-0 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Victoria Wałbrzych | Bumar Gliwice | 1-2 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Carbo Gliwice | Chrobry Głogów | 3-2 (1-1) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Ślęza Wrocław | ROW Rybnik | 2-2 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Ruch Radzionków | MCKS Czeladź | 2-1 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Metal Kluczbork | Kuźnia Jawor | 1-0 (0-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Granica Bogatynia | Odra Opole | przełożony |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 2 sierpnia 1989 | Raków Częstochowa | MK Górnik Katowice | 4-1 (2-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Chrobry Głogów | GKS Tychy | 1-0 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Piast Nowa Ruda | Carbo Gliwice | 1-1 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Górnik Pszów | Metal Kluczbork | 3-2 (2-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Bumar Gliwice | Małapanew Ozimek | 4-3 (2-1) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Górnik Knurów | Ślęza Wrocław | 3-1 (3-1) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Odra Opole | Victoria Wałbrzych | 1-1 (0-1) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | MCKS Czeladź | ROW Rybnik | 1-0 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Kuźnia Jawor | Naprzód Rydułtowy | 2-1 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Ruch Radzionków | Granica Bogatynia | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Carbo Gliwice | Raków Częstochowa | 4-4 (1-2) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | GKS Tychy | Piast Nowa Ruda | 2-2 (1-1) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Naprzód Rydułtowy | Górnik Pszów | 1-0 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Metal Kluczbork | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Ślęza Wrocław | Chrobry Głogów | 3-0 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | ROW Rybnik | Górnik Knurów | 1-0 (0-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Małapanew Ozimek | Odra Opole | 1-1 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | MK Górnik Katowice | Kuźnia Jawor | 1-0 (0-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | MCKS Czeladź | 1-2 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Victoria Wałbrzych | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 9 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | Odra Opole | 1-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Raków Częstochowa | GKS Tychy | 0-0 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Piast Nowa Ruda | Ślęza Wrocław | 2-0 (1-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Górnik Pszów | MK Górnik Katowice | 3-0 (3-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Bumar Gliwice | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Chrobry Głogów | ROW Rybnik | 3-0 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | MCKS Czeladź | Górnik Knurów | 0-1 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Odra Opole | Metal Kluczbork | 3-1 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Kuźnia Jawor | Carbo Gliwice | 1-3 (1-1) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Ruch Radzionków | Małapanew Ozimek | 1-1 (1-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | Victoria Wałbrzych | 0-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Ślęza Wrocław | Raków Częstochowa | 1-0 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | GKS Tychy | Kuźnia Jawor | 5-1 (3-1) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | ROW Rybnik | Piast Nowa Ruda | 2-2 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Carbo Gliwice | Górnik Pszów | 0-0 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | MK Górnik Katowice | Bumar Gliwice | 1-1 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Górnik Knurów | Chrobry Głogów | 3-0 (2-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Naprzód Rydułtowy | Odra Opole | 2-3 (1-3) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Victoria Wałbrzych | MCKS Czeladź | 0-3 wo | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Metal Kluczbork | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Małapanew Ozimek | Granica Bogatynia | 0-2 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Raków Częstochowa | ROW Rybnik | 1-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Górnik Pszów | GKS Tychy | 1-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Piast Nowa Ruda | Górnik Knurów | 1-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Bumar Gliwice | Carbo Gliwice | 3-1 (2-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | MCKS Czeladź | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Odra Opole | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Kuźnia Jawor | Ślęza Wrocław | 2-1 (1-1) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Ruch Radzionków | Naprzód Rydułtowy | 2-0 (1-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Victoria Wałbrzych | Małapanew Ozimek | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 2/3 września 1989 | Górnik Knurów | Raków Częstochowa | 0-1 (0-1) | |
7 | 2/3 września 1989 | GKS Tychy | Bumar Gliwice | 3-1 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Chrobry Głogów | Piast Nowa Ruda | 2-1 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Ślęza Wrocław | Górnik Pszów | 1-1 (1-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Carbo Gliwice | Odra Opole | 0-0 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | MK Górnik Katowice | Ruch Radzionków | 1-1 (1-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Małapanew Ozimek | MCKS Czeladź | 0-4 (0-1) | |
7 | 2/3 września 1989 | Naprzód Rydułtowy | Granica Bogatynia | 4-0 (1-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Metal Kluczbork | Victoria Wałbrzych | 0-0 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | ROW Rybnik | Kuźnia Jawor | 3-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 13 września 1989 | Raków Częstochowa | Chrobry Głogów | 4-0 (2-0) | |
8 | 13 września 1989 | Odra Opole | GKS Tychy | 3-2 (2-0) | |
8 | 13 września 1989 | MCKS Czeladź | Piast Nowa Ruda | 2-1 (1-1) | |
8 | 13 września 1989 | Górnik Pszów | ROW Rybnik | 1-1 (0-1) | |
8 | 13 września 1989 | Bumar Gliwice | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) | |
8 | 13 września 1989 | Kuźnia Jawor | Górnik Knurów | 0-2 (0-1) | |
8 | 13 września 1989 | Ruch Radzionków | Carbo Gliwice | 0-0 (0-0) | |
8 | 13 września 1989 | Granica Bogatynia | MK Górnik Katowice | 2-1 (1-0) | |
8 | 13 września 1989 | Victoria Wałbrzych | Naprzód Rydułtowy | 2-1 (1-0) | |
8 | 13 września 1989 | Małapanew Ozimek | Metal Kluczbork | 3-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 16/17 września 1989 | Piast Nowa Ruda | Raków Częstochowa | 0-1 (0-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | GKS Tychy | Ruch Radzionków | 2-0 (0-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Górnik Knurów | Górnik Pszów | 2-0 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | ROW Rybnik | Bumar Gliwice | 1-0 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Chrobry Głogów | Kuźnia Jawor | 2-0 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Ślęza Wrocław | Odra Opole | 2-1 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Carbo Gliwice | Granica Bogatynia | 4-4 (1-1) | |
9 | 16/17 września 1989 | MK Górnik Katowice | Victoria Wałbrzych | 3-2 (1-2) | |
9 | 16/17 września 1989 | Metal Kluczbork | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Naprzód Rydułtowy | Małapanew Ozimek | 3-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 23/24 września 1989 | MCKS Czeladź | Raków Częstochowa | 1-0 (0-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Granica Bogatynia | GKS Tychy | 0-3 (0-3) | |
10 | 23/24 września 1989 | Kuźnia Jawor | Piast Nowa Ruda | 1-0 (1-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Górnik Pszów | Chrobry Głogów | 2-0 (2-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Bumar Gliwice | Górnik Knurów | 2-0 (1-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Odra Opole | ROW Rybnik | 2-1 (2-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Victoria Wałbrzych | Carbo Gliwice | 2-1 (1-1) | |
10 | 23/24 września 1989 | Małapanew Ozimek | MK Górnik Katowice | 1-0 (1-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Ruch Radzionków | Ślęza Wrocław | 3-0 (2-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Metal Kluczbork | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 27 września 1989 | Raków Częstochowa | Kuźnia Jawor | 1-1 (0-1) | |
11 | 27 września 1989 | GKS Tychy | Victoria Wałbrzych | 3-0 (1-0) | |
11 | 27 września 1989 | Piast Nowa Ruda | Górnik Pszów | 1-1 (1-0) | |
11 | 27 września 1989 | Chrobry Głogów | Bumar Gliwice | 2-2 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | Górnik Knurów | Odra Opole | 4-1 (3-0) | |
11 | 27 września 1989 | Carbo Gliwice | Małapanew Ozimek | 2-0 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | MK Górnik Katowice | Metal Kluczbork | 1-0 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | Ślęza Wrocław | Granica Bogatynia | 7-1 (2-0) | |
11 | 27 września 1989 | Naprzód Rydułtowy | MCKS Czeladź | 1-1 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | ROW Rybnik | Ruch Radzionków | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 1 października 1989 | 15.30 | Górnik Pszów | Raków Częstochowa | 1-1 (1-0) |
12 | Małapanew Ozimek | GKS Tychy | 0-0 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 11.00 | Bumar Gliwice | Piast Nowa Ruda | 2-0 (0-0) |
12 | Odra Opole | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 15.00 | Ruch Radzionków | Górnik Knurów | 1-0 (0-0) |
12 | Metal Kluczbork | Carbo Gliwice | 1-0 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-1) |
12 | Victoria Wałbrzych | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 15.30 | MCKS Czeladź | Kuźnia Jawor | 1-1 (1-1) |
12 | Granica Bogatynia | ROW Rybnik | 0-3 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 7/8 października 1989 | Raków Częstochowa | Bumar Gliwice | 1-1 (0-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | GKS Tychy | Metal Kluczbork | 2-0 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Piast Nowa Ruda | Odra Opole | 1-0 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Kuźnia Jawor | Górnik Pszów | 1-1 (0-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Chrobry Głogów | Ruch Radzionków | 5-2 (1-1) | |
13 | 7/8 października 1989 | Górnik Knurów | Granica Bogatynia | 4-0 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Carbo Gliwice | Naprzód Rydułtowy | 4-1 (2-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | MK Górnik Katowice | MCKS Czeladź | 3-1 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Ślęza Wrocław | Małapanew Ozimek | 0-0 (0-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | ROW Rybnik | Victoria Wałbrzych | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 14/15 października 1989 | Odra Opole | Raków Częstochowa | 2-1 (2-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Naprzód Rydułtowy | GKS Tychy | 1-1 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Ruch Radzionków | Piast Nowa Ruda | 1-0 (0-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | MCKS Czeladź | Górnik Pszów | 2-2 (2-2) | |
14 | 14/15 października 1989 | Bumar Gliwice | Kuźnia Jawor | 3-0 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Granica Bogatynia | Chrobry Głogów | 1-3 (0-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Victoria Wałbrzych | Górnik Knurów | 0-1 (0-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | MK Górnik Katowice | Carbo Gliwice | 1-1 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Metal Kluczbork | Ślęza Wrocław | 1-1 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Małapanew Ozimek | ROW Rybnik | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 21/22 października 1989 | Raków Częstochowa | Ruch Radzionków | 2-0 (1-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | GKS Tychy | MK Górnik Katowice | 2-1 (0-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Piast Nowa Ruda | Granica Bogatynia | 5-0 (2-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | Górnik Pszów | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | Chrobry Głogów | Victoria Wałbrzych | 2-1 (1-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Górnik Knurów | Małapanew Ozimek | 1-1 (0-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Kuźnia Jawor | Odra Opole | 0-1 (0-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Carbo Gliwice | MCKS Czeladź | 4-2 (3-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Ślęza Wrocław | Naprzód Rydułtowy | 3-0 (1-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | ROW Rybnik | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 28/29 października 1989 | Granica Bogatynia | Raków Częstochowa | 1-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Carbo Gliwice | GKS Tychy | 1-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Victoria Wałbrzych | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) | |
16 | 28/29 października 1989 | Odra Opole | Górnik Pszów | 0-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | MCKS Czeladź | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Małapanew Ozimek | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Metal Kluczbork | Górnik Knurów | 2-1 (0-1) | |
16 | 28/29 października 1989 | MK Górnik Katowice | Ślęza Wrocław | 2-1 (1-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Naprzód Rydułtowy | ROW Rybnik | 5-0 (2-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Ruch Radzionków | Kuźnia Jawor | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 4/5 listopada 1989 | Raków Częstochowa | Victoria Wałbrzych | 5-0 (2-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | GKS Tychy | MCKS Czeladź | 2-0 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Piast Nowa Ruda | Małapanew Ozimek | 2-1 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Górnik Pszów | Ruch Radzionków | 2-0 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Bumar Gliwice | Odra Opole | 1-1 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Chrobry Głogów | Metal Kluczbork | 4-1 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Górnik Knurów | Naprzód Rydułtowy | 2-2 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Ślęza Wrocław | Carbo Gliwice | 2-0 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | ROW Rybnik | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Kuźnia Jawor | Granica Bogatynia | 3-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 11/12 listopada 1989 | Małapanew Ozimek | Raków Częstochowa | 0-3 (0-2) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | GKS Tychy | Ślęza Wrocław | 1-1 (0-1) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Metal Kluczbork | Piast Nowa Ruda | 0-1 (0-1) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Granica Bogatynia | Górnik Pszów | 0-5 (0-2) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Ruch Radzionków | Bumar Gliwice | 1-0 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Naprzód Rydułtowy | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | MK Górnik Katowice | Górnik Knurów | 2-2 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | MCKS Czeladź | Odra Opole | 0-0 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Carbo Gliwice | ROW Rybnik | 2-0 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Victoria Wałbrzych | Kuźnia Jawor | 0-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 18/19 listopada 1989 | Raków Częstochowa | Metal Kluczbork | 3-0 (1-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | ROW Rybnik | GKS Tychy | 1-4 (1-1) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Piast Nowa Ruda | Naprzód Rydułtowy | 4-0 (1-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Górnik Pszów | Victoria Wałbrzych | 5-1 (2-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Bumar Gliwice | Granica Bogatynia | 6-1 (2-1) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Chrobry Głogów | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Górnik Knurów | Carbo Gliwice | 2-1 (1-1) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Odra Opole | Ruch Radzionków | 2-0 (0-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Ślęza Wrocław | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Kuźnia Jawor | Małapanew Ozimek | 2-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 11 marca 1990 | 11.00 | Raków Częstochowa | Naprzód Rydułtowy | 1-0 (1-0) |
20 | 10 marca 1990 | 14.00 | Górnik Knurów | GKS Tychy | 1-0 (0-0) |
20 | Piast Nowa Ruda | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | ||
20 | Górnik Pszów | Małapanew Ozimek | 3-0 (3-0) | ||
20 | 10 marca 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | Victoria Świebodzice | 2-0 (1-0) |
20 | Chrobry Głogów | Carbo Gliwice | 2-0 (1-0) | ||
20 | Odra Opole | Granica Bogatynia | 0-0 (0-0) | ||
20 | 10 marca 1990 | 15.00 | ROW Rybnik | Ślęza Wrocław | 1-0 (1-0) |
20 | 11 marca 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) |
20 | Kuźnia Jawor | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 17 marca 1990 | 15.00 | MK Górnik Katowice | Raków Częstochowa | 0-0 (0-0) |
21 | 17 marca 1990 | 14.30 | GKS Tychy | Chrobry Głogów | 0-0 (0-0) |
21 | 18 marca 1990 | 15.00 | Carbo Gliwice | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) |
21 | Metal Kluczbork | Górnik Pszów | 2-1 (1-1) | ||
21 | Małapanew Ozimek | Bumar Gliwice | 0-3 (0-2) | ||
21 | Ślęza Wrocław | Górnik Knurów | 1-0 (1-0) | ||
21 | Victoria Świebodzice | Odra Opole | 0-5 (0-2) | ||
21 | 17 marca 1990 | 15.00 | ROW Rybnik | MCKS Czeladź | 0-1 (0-0) |
21 | 18 marca 1990 | 15.00 | Naprzód Rydułtowy | Kuźnia Jawor | 1-0 (1-0) |
21 | Granica Bogatynia | Ruch Radzionków | 3-2 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 24 marca 1990 | 15.30 | Raków Częstochowa | Carbo Gliwice | 0-0 (0-0) |
22 | Piast Nowa Ruda | GKS Tychy | 5-2 (1-1) | ||
22 | 24 marca 1990 | 15.00 | Górnik Pszów | Naprzód Rydułtowy | 0-1 (0-1) |
22 | 24 marca 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | Metal Kluczbork | 3-0 (2-0) |
22 | Chrobry Głogów | Ślęza Wrocław | 2-1 (1-1) | ||
22 | 24 marca 1990 | 14.30 | Górnik Knurów | ROW Rybnik | 1-0 (0-0) |
22 | Odra Opole | Małapanew Ozimek | 3-0 (3-0) | ||
22 | Kuźnia Jawor | MK Górnik Katowice | 1-1 (1-0) | ||
22 | 25 marca 1990 | 15.00 | MCKS Czeladź | Granica Bogatynia | 2-0 (2-0) |
22 | 25 marca 1990 | 11.00 | Ruch Radzionków | Victoria Świebodzice | 3-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | 31 marca 1990 | 14.30 | GKS Tychy | Raków Częstochowa | 2-0 (1-0) |
23 | Ślęza Wrocław | Piast Nowa Ruda | 0-1 (0-0) | ||
23 | 1 kwietnia 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Górnik Pszów | 2-1 (0-1) |
23 | 1 kwietnia 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Bumar Gliwice | 1-2 (0-0) |
23 | 31 marca 1990 | 15.30 | ROW Rybnik | Chrobry Głogów | 1-2 (0-1) |
23 | 31 marca 1990 | 15.00 | Górnik Knurów | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) |
23 | Metal Kluczbork | Odra Opole | 1-0 (0-0) | ||
23 | 31 marca 1990 | 15.00 | Carbo Gliwice | Kuźnia Jawor | 3-2 (2-1) |
23 | Małapanew Ozimek | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) | ||
23 | Victoria Świebodzice | Granica Bogatynia | 1-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | 7 kwietnia 1990 | 16.00 | Raków Częstochowa | Ślęza Wrocław | 1-0 (1-0) |
24 | Kuźnia Jawor | GKS Tychy | 0-3 (0-2) | ||
24 | Piast Nowa Ruda | ROW Rybnik | 2-0 (1-0) | ||
24 | 7 kwietnia 1990 | 15.00 | Górnik Pszów | Carbo Gliwice | 1-0 (1-0) |
24 | 7 kwietnia 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | MK Górnik Katowice | 1-3 (0-2) |
24 | Chrobry Głogów | Górnik Knurów | 1-4 (0-0) | ||
24 | Odra Opole | Naprzód Rydułtowy | 4-0 (3-0) | ||
24 | 8 kwietnia 1990 | 15.30 | MCKS Czeladź | Victoria Świebodzice | 2-0 (1-0) |
24 | 7 kwietnia 1990 | 15.30 | Ruch Radzionków | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) |
24 | Granica Bogatynia | Małapanew Ozimek | 1-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.30 | ROW Rybnik | Raków Częstochowa | 0-1 (0-1) |
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.30 | GKS Tychy | Górnik Pszów | 2-2 (1-0) |
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.00 | Górnik Knurów | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) |
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.30 | Carbo Gliwice | Bumar Gliwice | 0-1 (0-0) |
25 | Chrobry Głogów | MCKS Czeladź | 0-0 (0-0) | ||
25 | 14 kwietnia 1990 | 12.00 | MK Górnik Katowice | Odra Opole | 3-1 (2-0) |
25 | Ślęza Wrocław | Kuźnia Jawor | 1-1 (0-1) | ||
25 | 15 kwietnia 1990 | 15.00 | Naprzód Rydułtowy | Ruch Radzionków | 2-0 (1-0) |
25 | Metal Kluczbork | Granica Bogatynia | 1-1 (0-0) | ||
25 | Małapanew Ozimek | Victoria Świebodzice | 0-2 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 21 kwietnia 1990 | 16.00 | Raków Częstochowa | Górnik Knurów | 1-1 (0-0) |
26 | 21 kwietnia 1990 | 16.00 | Bumar Gliwice | GKS Tychy | 0-1 (0-0) |
26 | Piast Nowa Ruda | Chrobry Głogów | 1-0 (1-0) | ||
26 | 21 kwietnia 1990 | 15.30 | Górnik Pszów | Ślęza Wrocław | 4-1 (1-0) |
26 | Odra Opole | Carbo Gliwice | 0-0 (0-0) | ||
26 | 21 kwietnia 1990 | 16.00 | Ruch Radzionków | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) |
26 | 22 kwietnia 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Małapanew Ozimek | 0-0 (0-0) |
26 | Granica Bogatynia | Naprzód Rydułtowy | 0-1 (0-0) | ||
26 | Victoria Świebodzice | Metal Kluczbork | 0-1 (0-0) | ||
26 | Kuźnia Jawor | ROW Rybnik | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 25 kwietnia 1990 | Górnik Pszów | MCKS Czeladź | 3-0 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | Chrobry Głogów | Raków Częstochowa | 1-1 (0-0) | ||
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.30 | GKS Tychy | Odra Opole | 1-1 (1-0) |
27 | Piast Nowa Ruda | MCKS Czeladź | 2-0 (1-0) | ||
27 | 29 kwietnia 1990 | 11.00 | ROW Rybnik | Górnik Pszów | 0-1 (0-1) |
27 | Ślęza Wrocław | Bumar Gliwice | 1-1 (1-0) | ||
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.30 | Górnik Knurów | Kuźnia Jawor | 3-1 (1-1) |
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.30 | Carbo Gliwice | Ruch Radzionków | 2-0 (0-0) |
27 | 29 kwietnia 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Granica Bogatynia | 5-1 (5-1) |
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.00 | Naprzód Rydułtowy | Victoria Świebodzice | 5-0 (5-0) |
27 | Metal Kluczbork | Małapanew Ozimek | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | 5 maja 1990 | 16.30 | Raków Częstochowa | Piast Nowa Ruda | 1-0 (0-0) |
28 | 5 maja 1990 | 16.30 | Ruch Radzionków | GKS Tychy | 3-1 (0-1) |
28 | 5 maja 1990 | 16.00 | Górnik Pszów | Górnik Knurów | 4-1 (2-1) |
28 | 5 maja 1990 | 16.30 | Bumar Gliwice | ROW Rybnik | 3-0 (0-0) |
28 | Kuźnia Jawor | Chrobry Głogów | 0-3 (0-0) | ||
28 | Odra Opole | Ślęza Wrocław | 2-1 (0-1) | ||
28 | Granica Bogatynia | Carbo Gliwice | 1-0 (1-0) | ||
28 | Victoria Świebodzice | MK Górnik Katowice | 0-1 (0-0) | ||
28 | 6 maja 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Metal Kluczbork | 1-0 (1-0) |
28 | Małapanew Ozimek | Naprzód Rydułtowy | 1-2 (1-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | 12 maja 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | MCKS Czeladź | 0-0 (0-0) |
29 | 12 maja 1990 | 16.30 | GKS Tychy | Granica Bogatynia | 4-0 (0-0) |
29 | Piast Nowa Ruda | Kuźnia Jawor | 2-0 (1-0) | ||
29 | Chrobry Głogów | Górnik Pszów | 2-1 (0-0) | ||
29 | 12 maja 1990 | 16.00 | Górnik Knurów | Bumar Gliwice | 0-2 (0-1) |
29 | 12 maja 1990 | 16.30 | ROW Rybnik | Odra Opole | 3-6 (0-3) |
29 | 13 maja 1990 | 16.00 | Carbo Gliwice | Victoria Świebodzice | 6-0 (4-0) |
29 | 13 maja 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Małapanew Ozimek | 3-0 (1-0) |
29 | Ślęza Wrocław | Ruch Radzionków | 1-0 (1-0) | ||
29 | 12 maja 1990 | 17.00 | Naprzód Rydułtowy | Metal Kluczbork | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | Kuźnia Jawor | Raków Częstochowa | 1-0 (1-0) | ||
30 | Victoria Świebodzice | GKS Tychy | 0-5 (0-0) | ||
30 | 19 maja 1990 | 16.30 | Górnik Pszów | Piast Nowa Ruda | 2-0 (1-0) |
30 | Bumar Gliwice | Chrobry Głogów | 2-1 (0-1) | ||
30 | Odra Opole | Górnik Knurów | 2-0 (1-0) | ||
30 | Małapanew Ozimek | Carbo Gliwice | 0-3 (0-1) | ||
30 | Metal Kluczbork | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | ||
30 | Granica Bogatynia | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) | ||
30 | 20 maja 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) |
30 | 19 maja 1990 | 16.30 | Ruch Radzionków | ROW Rybnik | 3-2 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
31 | 26 maja 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | Górnik Pszów | 4-0 (3-0) |
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | GKS Tychy | Małapanew Ozimek | 5-0 (2-0) |
31 | Piast Nowa Ruda | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | ||
31 | Chrobry Głogów | Odra Opole | 3-0 (2-0) | ||
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | Górnik Knurów | Ruch Radzionków | 1-0 (1-0) |
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | Carbo Gliwice | Metal Kluczbork | 1-1 (0-1) |
31 | 26 maja 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) |
31 | Ślęza Wrocław | Victoria Świebodzice | 3-1 (1-0) | ||
31 | Kuźnia Jawor | MCKS Czeladź | 1-1 (0-0) | ||
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | ROW Rybnik | Granica Bogatynia | 3-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
32 | 2 czerwca 1990 | 16.30 | Bumar Gliwice | Raków Częstochowa | 0-0 (0-0) |
32 | Metal Kluczbork | GKS Tychy | 3-2 (2-2) | ||
32 | Odra Opole | Piast Nowa Ruda | 0-1 (0-0) | ||
32 | 2 czerwca 1990 | 17.00 | Górnik Pszów | Kuźnia Jawor | 5-0 (2-0) |
32 | 2 czerwca 1990 | 17.00 | Ruch Radzionków | Chrobry Głogów | 0-0 (0-0) |
32 | Granica Bogatynia | Górnik Knurów | 2-0 (1-0) | ||
32 | 3 czerwca 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Carbo Gliwice | 1-1 (1-1) |
32 | 3 czerwca 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) |
32 | Małapanew Ozimek | Ślęza Wrocław | 1-2 (0-1) | ||
32 | Victoria Świebodzice | ROW Rybnik | 0-3 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 9 czerwca 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | Odra Opole | 4-0 (1-0) |
33 | 9 czerwca 1990 | 16.30 | GKS Tychy | Naprzód Rydułtowy | 3-0 (0-0) |
33 | Piast Nowa Ruda | Ruch Radzionków | 1-0 (0-0) | ||
33 | Kuźnia Jawor | Bumar Gliwice | 2-2 (1-1) | ||
33 | Chrobry Głogów | Granica Bogatynia | 4-1 (1-0) | ||
33 | 9 czerwca 1990 | 16.30 | Górnik Knurów | Victoria Świebodzice | 9-2 (4-1) |
33 | 9 czerwca 1990 | 16.30 | Carbo Gliwice | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-0) |
33 | Ślęza Wrocław | Metal Kluczbork | 0-2 (0-0) | ||
33 | 9 czerwca 1990 | 15.30 | ROW Rybnik | Małapanew Ozimek | 4-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | 13 czerwca 1990 | Ruch Radzionków | Raków Częstochowa | 0-3 (0-3) | |
34 | 13 czerwca 1990 | MK Górnik Katowice | GKS Tychy | 0-2 (0-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Granica Bogatynia | Piast Nowa Ruda | 0-3 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Bumar Gliwice | Górnik Pszów | 1-3 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Victoria Świebodzice | Chrobry Głogów | 1-4 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Małapanew Ozimek | Górnik Knurów | 0-1 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Odra Opole | Kuźnia Jawor | 3-0 (1-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | MCKS Czeladź | Carbo Gliwice | 0-1 (0-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Naprzód Rydułtowy | Ślęza Wrocław | 0-1 (0-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Metal Kluczbork | ROW Rybnik | 2-4 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
35 | 17 czerwca 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | Granica Bogatynia | 6-1 (5-1) |
35 | 16 czerwca 1990 | 17.00 | GKS Tychy | Carbo Gliwice | 2-0 (1-0) |
35 | Piast Nowa Ruda | Victoria Świebodzice | 8-0 (2-0) | ||
35 | 17 czerwca 1990 | 17.00 | Górnik Pszów | Odra Opole | 3-1 (1-1) |
35 | 17 czerwca 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | MCKS Czeladź | 0-0 (0-0) |
35 | Chrobry Głogów | Małapanew Ozimek | 1-1 (0-0) | ||
35 | 16 czerwca 1990 | 11.00 | Górnik Knurów | Metal Kluczbork | 1-1 (1-0) |
35 | Ślęza Wrocław | MK Górnik Katowice | 2-1 (2-1) | ||
35 | 17 czerwca 1990 | 11.00 | ROW Rybnik | Naprzód Rydułtowy | 2-3 (1-3) |
35 | Kuźnia Jawor | Ruch Radzionków | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
36 | Victoria Świebodzice | Raków Częstochowa | 1-8 (1-1) | ||
36 | 24 czerwca 1990 | 17.00 | MCKS Czeladź | GKS Tychy | 0-1 (0-0) |
36 | Małapanew Ozimek | Piast Nowa Ruda | 0-5 (0-3) | ||
36 | 23 czerwca 1990 | 17.00 | Ruch Radzionków | Górnik Pszów | 0-2 (0-1) |
36 | Odra Opole | Bumar Gliwice | 2-0 (2-0) | ||
36 | Metal Kluczbork | Chrobry Głogów | 1-2 (0-0) | ||
36 | 23 czerwca 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Górnik Knurów | 5-0 (3-0) |
36 | 23 czerwca 1990 | 16.30 | Carbo Gliwice | Ślęza Wrocław | 1-0 (1-0) |
36 | 24 czerwca 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | ROW Rybnik | 2-0 (2-0) |
36 | Granica Bogatynia | Kuźnia Jawor | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Raków Częstochowa | Małapanew Ozimek | 6-0 (2-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Ślęza Wrocław | GKS Tychy | 0-1 (0-1) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Piast Nowa Ruda | Metal Kluczbork | 0-1 (0-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Górnik Pszów | Granica Bogatynia | 3-0 wo |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Bumar Gliwice | Ruch Radzionków | 3-1 (2-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Chrobry Głogów | Naprzód Rydułtowy | 2-2 (1-1) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Górnik Knurów | MK Górnik Katowice | 2-2 (2-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Odra Opole | MCKS Czeladź | 1-6 (0-2) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | ROW Rybnik | Carbo Gliwice | 2-1 (2-1) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Kuźnia Jawor | Victoria Świebodzice | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Metal Kluczbork | Raków Częstochowa | 0-2 (0-0) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | GKS Tychy | ROW Rybnik | 4-2 (2-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Naprzód Rydułtowy | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Victoria Świebodzice | Górnik Pszów | 3-0 wo |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Granica Bogatynia | Bumar Gliwice | 0-1 (0-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | MK Górnik Katowice | Chrobry Głogów | 2-1 (1-0) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Carbo Gliwice | Górnik Knurów | 1-1 (1-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Ruch Radzionków | Odra Opole | 3-4 (1-2) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | MCKS Czeladź | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Małapanew Ozimek | Kuźnia Jawor | 2-2 (2-1) |