Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 1989/1990: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
Linia 18: | Linia 18: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] | | ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] (A) | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|65 | | ALIGN=center|65 | ||
Linia 250: | Linia 250: | ||
| ALIGN=center|90 | | ALIGN=center|90 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Małapanew Ozimek]] | | ALIGN=LEFT|[[Małapanew Ozimek]] (S) | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
Linia 263: | Linia 263: | ||
| ALIGN=center|77 | | ALIGN=center|77 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Świebodzice]] | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Świebodzice]] (S) | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 281: | Linia 281: | ||
W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice. | W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice. | ||
Awans do II Ligi: Raków Częstochowa. Od przyszłego sezonu w związku z reorganizacją rozgrywek znów będzie osiem grup III ligi zamiast dotychczasowych czterech grup. Spadek do IV Ligi: Małapanew Ozimek i Victoria Świebodzice. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1109: | Linia 1111: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1117: | Linia 1119: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|3-0 (3-0) | | ALIGN=center|3-0 (3-0) | ||
Linia 1125: | Linia 1127: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1132: | Linia 1134: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 1140: | Linia 1142: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1148: | Linia 1150: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|3-1 (0-0) | | ALIGN=center|3-1 (0-0) | ||
Linia 1156: | Linia 1158: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-3 (1-1) | | ALIGN=center|1-3 (1-1) | ||
Linia 1164: | Linia 1166: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 1172: | Linia 1174: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 1192: | Linia 1194: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1201: | Linia 1203: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|5-1 (3-1) | | ALIGN=center|5-1 (3-1) | ||
Linia 1208: | Linia 1210: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|2-2 (0-0) | | ALIGN=center|2-2 (0-0) | ||
Linia 1216: | Linia 1218: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1224: | Linia 1226: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 1232: | Linia 1234: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 1240: | Linia 1242: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|2-3 (1-3) | | ALIGN=center|2-3 (1-3) | ||
Linia 1248: | Linia 1250: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-3 wo | | ALIGN=center|0-3 wo | ||
Linia 1256: | Linia 1258: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1264: | Linia 1266: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 1285: | Linia 1287: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1301: | Linia 1303: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1309: | Linia 1311: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 1316: | Linia 1318: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1324: | Linia 1326: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1332: | Linia 1334: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 1340: | Linia 1342: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1348: | Linia 1350: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1356: | Linia 1358: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1376: | Linia 1378: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 1392: | Linia 1394: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 1400: | Linia 1402: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 1408: | Linia 1410: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1416: | Linia 1418: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 1424: | Linia 1426: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-4 (0-1) | | ALIGN=center|0-4 (0-1) | ||
Linia 1432: | Linia 1434: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 1440: | Linia 1442: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1448: | Linia 1450: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 1469: | Linia 1471: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|4-0 (2-0) | | ALIGN=center|4-0 (2-0) | ||
Linia 1476: | Linia 1478: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|3-2 (2-0) | | ALIGN=center|3-2 (2-0) | ||
Linia 1484: | Linia 1486: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 1493: | Linia 1495: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1501: | Linia 1503: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1508: | Linia 1510: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 1516: | Linia 1518: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1524: | Linia 1526: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1532: | Linia 1534: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1540: | Linia 1542: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
Linia 1569: | Linia 1571: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 1576: | Linia 1578: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1584: | Linia 1586: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1592: | Linia 1594: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1600: | Linia 1602: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1608: | Linia 1610: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|4-4 (1-1) | | ALIGN=center|4-4 (1-1) | ||
Linia 1616: | Linia 1618: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|3-2 (1-2) | | ALIGN=center|3-2 (1-2) | ||
Linia 1624: | Linia 1626: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1632: | Linia 1634: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 1652: | Linia 1654: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1660: | Linia 1662: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-3) | | ALIGN=center|0-3 (0-3) | ||
Linia 1668: | Linia 1670: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1677: | Linia 1679: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 1685: | Linia 1687: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1692: | Linia 1694: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-0) | | ALIGN=center|2-1 (2-0) | ||
Linia 1700: | Linia 1702: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 1708: | Linia 1710: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1716: | Linia 1718: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 1724: | Linia 1726: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1745: | Linia 1747: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1753: | Linia 1755: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 1768: | Linia 1770: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-2 (0-0) | | ALIGN=center|2-2 (0-0) | ||
Linia 1776: | Linia 1778: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|4-1 (3-0) | | ALIGN=center|4-1 (3-0) | ||
Linia 1784: | Linia 1786: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 1792: | Linia 1794: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1800: | Linia 1802: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|7-1 (2-0) | | ALIGN=center|7-1 (2-0) | ||
Linia 1808: | Linia 1810: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 1816: | Linia 1818: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1844: | Linia 1846: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1860: | Linia 1862: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1868: | Linia 1870: | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1876: | Linia 1878: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1884: | Linia 1886: | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1892: | Linia 1894: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1900: | Linia 1902: | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 1908: | Linia 1910: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 1937: | Linia 1939: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1945: | Linia 1947: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1952: | Linia 1954: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 1960: | Linia 1962: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|5-2 (1-1) | | ALIGN=center|5-2 (1-1) | ||
Linia 1968: | Linia 1970: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 1976: | Linia 1978: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
Linia 1984: | Linia 1986: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
Linia 1992: | Linia 1994: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2000: | Linia 2002: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2020: | Linia 2022: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-0) | | ALIGN=center|2-1 (2-0) | ||
Linia 2028: | Linia 2030: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2036: | Linia 2038: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2044: | Linia 2046: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|2-2 (2-2) | | ALIGN=center|2-2 (2-2) | ||
Linia 2053: | Linia 2055: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2060: | Linia 2062: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|1-3 (0-0) | | ALIGN=center|1-3 (0-0) | ||
Linia 2068: | Linia 2070: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2076: | Linia 2078: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2084: | Linia 2086: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2092: | Linia 2094: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2113: | Linia 2115: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2121: | Linia 2123: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 2129: | Linia 2131: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 2144: | Linia 2146: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2152: | Linia 2154: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2160: | Linia 2162: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2168: | Linia 2170: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|4-2 (3-1) | | ALIGN=center|4-2 (3-1) | ||
Linia 2176: | Linia 2178: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2184: | Linia 2186: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2204: | Linia 2206: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2212: | Linia 2214: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2220: | Linia 2222: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 2228: | Linia 2230: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2236: | Linia 2238: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2244: | Linia 2246: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2252: | Linia 2254: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 2260: | Linia 2262: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 2268: | Linia 2270: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 2276: | Linia 2278: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2297: | Linia 2299: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 2305: | Linia 2307: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2313: | Linia 2315: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 2321: | Linia 2323: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2329: | Linia 2331: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 2336: | Linia 2338: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|4-1 (0-0) | | ALIGN=center|4-1 (0-0) | ||
Linia 2344: | Linia 2346: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-0) | | ALIGN=center|2-2 (1-0) | ||
Linia 2352: | Linia 2354: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2360: | Linia 2362: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2368: | Linia 2370: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 2388: | Linia 2390: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 2397: | Linia 2399: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2404: | Linia 2406: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2412: | Linia 2414: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|0-5 (0-2) | | ALIGN=center|0-5 (0-2) | ||
Linia 2420: | Linia 2422: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2428: | Linia 2430: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2436: | Linia 2438: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|2-2 (0-0) | | ALIGN=center|2-2 (0-0) | ||
Linia 2444: | Linia 2446: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2452: | Linia 2454: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2460: | Linia 2462: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2481: | Linia 2483: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2488: | Linia 2490: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|1-4 (1-1) | | ALIGN=center|1-4 (1-1) | ||
Linia 2497: | Linia 2499: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 2505: | Linia 2507: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|5-1 (2-0) | | ALIGN=center|5-1 (2-0) | ||
Linia 2513: | Linia 2515: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|6-1 (2-1) | | ALIGN=center|6-1 (2-1) | ||
Linia 2520: | Linia 2522: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 2528: | Linia 2530: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2536: | Linia 2538: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2544: | Linia 2546: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2552: | Linia 2554: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2573: | Linia 2575: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2580: | Linia 2582: | ||
| ALIGN=center|[[10 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[10 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2589: | Linia 2591: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2597: | Linia 2599: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|3-0 (3-0) | | ALIGN=center|3-0 (3-0) | ||
Linia 2605: | Linia 2607: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2612: | Linia 2614: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2620: | Linia 2622: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2628: | Linia 2630: | ||
| ALIGN=center|[[10 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[10 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2636: | Linia 2638: | ||
| ALIGN=center|[[11 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[11 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2644: | Linia 2646: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2664: | Linia 2666: | ||
| ALIGN=center|[[17 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[17 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2673: | Linia 2675: | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2680: | Linia 2682: | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 2688: | Linia 2690: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2696: | Linia 2698: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 2704: | Linia 2706: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2712: | Linia 2714: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|0-5 (0-2) | | ALIGN=center|0-5 (0-2) | ||
Linia 2720: | Linia 2722: | ||
| ALIGN=center|[[17 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[17 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2728: | Linia 2730: | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2736: | Linia 2738: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|3-2 (1-0) | | ALIGN=center|3-2 (1-0) | ||
Linia 2757: | Linia 2759: | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2773: | Linia 2775: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2781: | Linia 2783: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 2788: | Linia 2790: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2796: | Linia 2798: | ||
| ALIGN=center|[[24 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[24 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2804: | Linia 2806: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|3-0 (3-0) | | ALIGN=center|3-0 (3-0) | ||
Linia 2812: | Linia 2814: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2820: | Linia 2822: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 2828: | Linia 2830: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2856: | Linia 2858: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2864: | Linia 2866: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 2872: | Linia 2874: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-0) | | ALIGN=center|1-2 (0-0) | ||
Linia 2880: | Linia 2882: | ||
| ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 2888: | Linia 2890: | ||
| ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2896: | Linia 2898: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2904: | Linia 2906: | ||
| ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|3-2 (2-1) | | ALIGN=center|3-2 (2-1) | ||
Linia 2912: | Linia 2914: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2920: | Linia 2922: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2941: | Linia 2943: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2948: | Linia 2950: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 2957: | Linia 2959: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2965: | Linia 2967: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2973: | Linia 2975: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-3 (0-2) | | ALIGN=center|1-3 (0-2) | ||
Linia 2980: | Linia 2982: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-4 (0-0) | | ALIGN=center|1-4 (0-0) | ||
Linia 2988: | Linia 2990: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|4-0 (3-0) | | ALIGN=center|4-0 (3-0) | ||
Linia 2996: | Linia 2998: | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3004: | Linia 3006: | ||
| ALIGN=center|[[7 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[7 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3012: | Linia 3014: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 3032: | Linia 3034: | ||
| ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 3048: | Linia 3050: | ||
| ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 3056: | Linia 3058: | ||
| ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3064: | Linia 3066: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3072: | Linia 3074: | ||
| ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|12.00 | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 3080: | Linia 3082: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 3088: | Linia 3090: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3096: | Linia 3098: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3104: | Linia 3106: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 3125: | Linia 3127: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3141: | Linia 3143: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3149: | Linia 3151: | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|4-1 (1-0) | | ALIGN=center|4-1 (1-0) | ||
Linia 3156: | Linia 3158: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3164: | Linia 3166: | ||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3172: | Linia 3174: | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3180: | Linia 3182: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3188: | Linia 3190: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3196: | Linia 3198: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3217: | Linia 3219: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 3236: | Linia 3238: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3245: | Linia 3247: | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 3253: | Linia 3255: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3260: | Linia 3262: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 3268: | Linia 3270: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 3276: | Linia 3278: | ||
| ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 3284: | Linia 3286: | ||
| ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 3292: | Linia 3294: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|5-1 (5-1) | | ALIGN=center|5-1 (5-1) | ||
Linia 3300: | Linia 3302: | ||
| ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|5-0 (5-0) | | ALIGN=center|5-0 (5-0) | ||
Linia 3308: | Linia 3310: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 3336: | Linia 3338: | ||
| ALIGN=center|[[5 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[5 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|3-1 (0-1) | | ALIGN=center|3-1 (0-1) | ||
Linia 3345: | Linia 3347: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-1) | | ALIGN=center|4-1 (2-1) | ||
Linia 3353: | Linia 3355: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 3360: | Linia 3362: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-0) | | ALIGN=center|0-3 (0-0) | ||
Linia 3368: | Linia 3370: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 3376: | Linia 3378: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3384: | Linia 3386: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3392: | Linia 3394: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3400: | Linia 3402: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-2) | | ALIGN=center|1-2 (1-2) | ||
Linia 3421: | Linia 3423: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3429: | Linia 3431: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|4-0 (0-0) | | ALIGN=center|4-0 (0-0) | ||
Linia 3437: | Linia 3439: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3444: | Linia 3446: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 3452: | Linia 3454: | ||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 3460: | Linia 3462: | ||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-6 (0-3) | | ALIGN=center|3-6 (0-3) | ||
Linia 3468: | Linia 3470: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|6-0 (4-0) | | ALIGN=center|6-0 (4-0) | ||
Linia 3476: | Linia 3478: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 3484: | Linia 3486: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3492: | Linia 3494: | ||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3512: | Linia 3514: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3520: | Linia 3522: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-5 (0-0) | | ALIGN=center|0-5 (0-0) | ||
Linia 3537: | Linia 3539: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 3544: | Linia 3546: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3552: | Linia 3554: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-1) | | ALIGN=center|0-3 (0-1) | ||
Linia 3560: | Linia 3562: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 3568: | Linia 3570: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3576: | Linia 3578: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3584: | Linia 3586: | ||
| ALIGN=center|[[19 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[19 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|3-2 (1-0) | | ALIGN=center|3-2 (1-0) | ||
Linia 3613: | Linia 3615: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 3628: | Linia 3630: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 3636: | Linia 3638: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3644: | Linia 3646: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 3652: | Linia 3654: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3660: | Linia 3662: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
Linia 3668: | Linia 3670: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3676: | Linia 3678: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 3704: | Linia 3706: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|3-2 (2-2) | | ALIGN=center|3-2 (2-2) | ||
Linia 3712: | Linia 3714: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3721: | Linia 3723: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 3728: | Linia 3730: | ||
| ALIGN=center|[[2 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[2 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3736: | Linia 3738: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3744: | Linia 3746: | ||
| ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 3752: | Linia 3754: | ||
| ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3760: | Linia 3762: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 3768: | Linia 3770: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 3789: | Linia 3791: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 3797: | Linia 3799: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 3805: | Linia 3807: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 3812: | Linia 3814: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
Linia 3820: | Linia 3822: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|4-1 (1-0) | | ALIGN=center|4-1 (1-0) | ||
Linia 3828: | Linia 3830: | ||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|9-2 (4-1) | | ALIGN=center|9-2 (4-1) | ||
Linia 3836: | Linia 3838: | ||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3844: | Linia 3846: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 3852: | Linia 3854: | ||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
Linia 3872: | Linia 3874: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-3) | | ALIGN=center|0-3 (0-3) | ||
Linia 3880: | Linia 3882: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 3888: | Linia 3890: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-1) | | ALIGN=center|0-3 (0-1) | ||
Linia 3904: | Linia 3906: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|1-4 (0-1) | | ALIGN=center|1-4 (0-1) | ||
Linia 3912: | Linia 3914: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 3920: | Linia 3922: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 3928: | Linia 3930: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3936: | Linia 3938: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3944: | Linia 3946: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|2-4 (0-2) | | ALIGN=center|2-4 (0-2) | ||
Linia 3965: | Linia 3967: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|6-1 (5-1) | | ALIGN=center|6-1 (5-1) | ||
Linia 3973: | Linia 3975: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3981: | Linia 3983: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|8-0 (2-0) | | ALIGN=center|8-0 (2-0) | ||
Linia 3989: | Linia 3991: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 3997: | Linia 3999: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 4004: | Linia 4006: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 4012: | Linia 4014: | ||
| ALIGN=center|[[16 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[16 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 4020: | Linia 4022: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-1) | | ALIGN=center|2-1 (2-1) | ||
Linia 4028: | Linia 4030: | ||
| ALIGN=center|[[17 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[17 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|2-3 (1-3) | | ALIGN=center|2-3 (1-3) | ||
Linia 4036: | Linia 4038: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 4056: | Linia 4058: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-8 (1-1) | | ALIGN=center|1-8 (1-1) | ||
Linia 4064: | Linia 4066: | ||
| ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 4072: | Linia 4074: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|0-5 (0-3) | | ALIGN=center|0-5 (0-3) | ||
Linia 4080: | Linia 4082: | ||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 4088: | Linia 4090: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 4096: | Linia 4098: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-0) | | ALIGN=center|1-2 (0-0) | ||
Linia 4104: | Linia 4106: | ||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|5-0 (3-0) | | ALIGN=center|5-0 (3-0) | ||
Linia 4112: | Linia 4114: | ||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 4120: | Linia 4122: | ||
| ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 4128: | Linia 4130: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 4149: | Linia 4151: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|6-0 (2-0) | | ALIGN=center|6-0 (2-0) | ||
Linia 4156: | Linia 4158: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 4165: | Linia 4167: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 4173: | Linia 4175: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|3-0 wo | | ALIGN=center|3-0 wo | ||
Linia 4181: | Linia 4183: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 4188: | Linia 4190: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
Linia 4196: | Linia 4198: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|2-2 (2-0) | | ALIGN=center|2-2 (2-0) | ||
Linia 4204: | Linia 4206: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-6 (0-2) | | ALIGN=center|1-6 (0-2) | ||
Linia 4212: | Linia 4214: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-1) | | ALIGN=center|2-1 (2-1) | ||
Linia 4220: | Linia 4222: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 4240: | Linia 4242: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 4249: | Linia 4251: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|4-2 (2-1) | | ALIGN=center|4-2 (2-1) | ||
Linia 4256: | Linia 4258: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 4264: | Linia 4266: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|3-0 wo | | ALIGN=center|3-0 wo | ||
Linia 4272: | Linia 4274: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 4280: | Linia 4282: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 4288: | Linia 4290: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 4296: | Linia 4298: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-4 (1-2) | | ALIGN=center|3-4 (1-2) | ||
Linia 4304: | Linia 4306: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 4312: | Linia 4314: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|2-2 (2-1) | | ALIGN=center|2-2 (2-1) | ||
Aktualna wersja na dzień 00:10, 17 kwi 2022
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | +1 | -1 | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa (A) | 38 | 65 | 21 | 11 | 6 | 12 | 75 | 20 | |
2 | GKS Tychy | 38 | 60 | 22 | 8 | 8 | 9 | 1 | 75 | 32 |
3 | Piast Nowa Ruda | 38 | 58 | 23 | 6 | 9 | 6 | 65 | 27 | |
4 | Górnik Pszów | 38 | 55 | 19 | 10 | 9 | 8 | 1 | 67 | 35 |
5 | Bumar-Piast Gliwice | 38 | 53 | 17 | 14 | 7 | 5 | 55 | 31 | |
6 | Chrobry Głogów | 38 | 53 | 21 | 8 | 9 | 7 | 4 | 62 | 43 |
7 | Górnik Knurów | 38 | 44 | 17 | 7 | 14 | 5 | 2 | 57 | 45 |
8 | Odra Opole | 38 | 44 | 16 | 11 | 11 | 5 | 4 | 57 | 48 |
9 | Carbo Gliwice | 38 | 42 | 13 | 13 | 12 | 3 | 54 | 43 | |
10 | MK Górnik Katowice | 38 | 41 | 13 | 15 | 10 | 2 | 2 | 47 | 40 |
11 | Ślęza Wrocław | 38 | 38 | 13 | 11 | 14 | 3 | 2 | 42 | 39 |
12 | MCKS Czeladź | 38 | 37 | 11 | 14 | 13 | 2 | 1 | 34 | 31 |
13 | Naprzód Rydułtowy | 38 | 35 | 13 | 10 | 15 | 5 | 6 | 49 | 49 |
14 | Metal Kluczbork | 38 | 34 | 12 | 12 | 14 | 1 | 3 | 31 | 41 |
15 | Ruch Radzionków | 38 | 32 | 11 | 10 | 17 | 2 | 2 | 31 | 43 |
16 | ROW Rybnik | 38 | 31 | 13 | 6 | 19 | 4 | 5 | 45 | 57 |
17 | Kuźnia Jawor | 38 | 24 | 9 | 11 | 18 | 1 | 6 | 32 | 58 |
18 | Granica Bogatynia | 38 | 7 | 6 | 9 | 23 | 14 | 27 | 90 | |
19 | Małapanew Ozimek (S) | 38 | 4 | 3 | 11 | 24 | 13 | 20 | 77 | |
20 | Victoria Świebodzice (S) | 38 | 3 | 6 | 5 | 27 | 14 | 24 | 100 |
Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt. Nie dotyczyło to walkowerów za które przyznawano 2 i 0 pkt.
W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice.
Awans do II Ligi: Raków Częstochowa. Od przyszłego sezonu w związku z reorganizacją rozgrywek znów będzie osiem grup III ligi zamiast dotychczasowych czterech grup. Spadek do IV Ligi: Małapanew Ozimek i Victoria Świebodzice.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | - | 0-0 | 1-0 | 4-0 | 1-1 | 4-0 | 1-1 | 4-0 | 0-0 | 4-1 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 3-0 | 2-0 | 1-0 | 1-1 | 6-1 | 6-0 | 5-0 |
2 | GKS Tychy | 2-0 | - | 2-2 | 2-2 | 3-1 | 0-0 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 3-0 | 2-0 | 2-0 | 4-2 | 5-1 | 4-0 | 5-0 | 3-0 |
3 | Piast Nowa Ruda | 0-1 | 5-2 | - | 1-1 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 4-0 | 0-1 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 5-0 | 2-1 | 8-0 |
4 | Górnik Pszów | 1-1 | 1-0 | 2-0 | - | 0-0 | 2-0 | 4-1 | 3-1 | 1-0 | 3-0 | 4-1 | 3-0 | 0-1 | 3-2 | 2-0 | 1-1 | 5-0 | 3-0* | 3-0 | 5-1 |
5 | Bumar-Piast Gliwice | 0-0 | 0-1 | 2-0 | 1-3 | - | 2-1 | 2-0 | 1-1 | 3-1 | 1-3 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 3-0 | 3-1 | 3-0 | 3-0 | 6-1 | 4-3 | 2-0 |
6 | Chrobry Głogów | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 2-1 | 2-2 | - | 1-4 | 3-0 | 2-0 | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 2-2 | 4-1 | 5-2 | 3-0 | 2-0 | 4-1 | 1-1 | 2-1 |
7 | Górnik Knurów | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 2-0 | 0-2 | 3-0 | - | 4-1 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 1-0 | 2-2 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 3-1 | 4-0 | 1-1 | 9-2 |
8 | Odra Opole | 2-1 | 3-2 | 0-1 | 0-0 | 2-0 | 0-1 | 2-0 | - | 0-0 | 0-0 | 2-1 | 1-6 | 4-0 | 3-1 | 2-0 | 2-1 | 3-0 | 0-0 | 3-0 | 1-1 |
9 | Carbo Gliwice | 4-4 | 1-0 | 1-2 | 0-0 | 0-1 | 3-2 | 1-1 | 0-0 | - | 1-1 | 1-0 | 4-2 | 4-1 | 1-1 | 2-0 | 2-0 | 3-2 | 4-4 | 2-0 | 6-0 |
10 | MK Górnik Katowice | 0-0 | 0-2 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 1-1 | - | 2-1 | 3-1 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-0 | 1-0 | 5-1 | 3-0 | 3-2 |
11 | Ślęza Wrocław | 1-0 | 0-1 | 0-1 | 1-1 | 1-1 | 3-0 | 1-0 | 2-1 | 2-0 | 2-1 | - | 1-0 | 3-0 | 0-2 | 1-0 | 2-2 | 1-1 | 7-1 | 0-0 | 3-1 |
12 | MCKS Czeladź | 1-0 | 0-1 | 2-1 | 2-2 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | 0-0 | 0-0 | - | 0-0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-0 | 0-0 | 2-0 |
13 | Naprzód Rydułtowy | 0-4 | 1-1 | 1-2 | 1-0 | 1-2 | 0-1 | 5-0 | 2-3 | 1-1 | 1-1 | 0-1 | 1-1 | - | 1-0 | 2-0 | 5-0 | 1-0 | 4-0 | 3-0 | 5-0 |
14 | Metal Kluczbork | 0-2 | 3-2 | 0-1 | 2-1 | 0-0 | 1-2 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | - | 0-0 | 2-4 | 1-0 | 1-1 | 3-0 | 0-0 |
15 | Ruch Radzionków | 0-3 | 3-1 | 1-0 | 0-2 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 3-4 | 0-0 | 0-0 | 3-0 | 2-1 | 2-0 | 0-0 | - | 3-2 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 3-0 |
16 | ROW Rybnik | 0-1 | 1-4 | 2-2 | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 1-0 | 3-6 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 2-3 | 0-0 | 1-0 | - | 3-1 | 3-0 | 4-1 | 1-0 |
17 | Kuźnia Jawor | 1-0 | 0-3 | 1-0 | 1-1 | 2-2 | 0-3 | 0-2 | 0-1 | 1-3 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 1-0 | 0-0 | - | 3-1 | 2-0 | 3-0 |
18 | Granica Bogatynia | 1-0 | 0-3 | 0-3 | 0-5 | 0-1 | 1-3 | 2-0 | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 0-0 | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 3-2 | 0-3 | 0-0 | - | 1-1 | 0-1 |
19 | Małapanew Ozimek | 0-3 | 0-0 | 0-5 | 2-0 | 0-3 | 0-1 | 0-1 | 1-1 | 0-3 | 1-0 | 1-2 | 0-4 | 1-2 | 3-1 | 0-0 | 0-0 | 2-2 | 0-2 | - | 0-2 |
20 | Victoria Świebodzice | 1-8 | 0-5 | 1-2 | 3-0* | 1-2 | 1-4 | 0-1 | 0-5 | 2-1 | 0-1 | 0-0 | 0-3* | 2-1 | 0-1 | 0-0 | 0-3 | 0-1 | 1-1 | 1-0 | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 29/30 lipca 1989 | Naprzód Rydułtowy | Raków Częstochowa | 0-4 (0-3) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | GKS Tychy | Górnik Knurów | 2-1 (2-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | MK Górnik Katowice | Piast Nowa Ruda | 1-1 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Małapanew Ozimek | Górnik Pszów | 2-0 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Victoria Wałbrzych | Bumar Gliwice | 1-2 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Carbo Gliwice | Chrobry Głogów | 3-2 (1-1) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Ślęza Wrocław | ROW Rybnik | 2-2 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Ruch Radzionków | MCKS Czeladź | 2-1 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Metal Kluczbork | Kuźnia Jawor | 1-0 (0-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Granica Bogatynia | Odra Opole | przełożony |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 2 sierpnia 1989 | Raków Częstochowa | MK Górnik Katowice | 4-1 (2-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Chrobry Głogów | GKS Tychy | 1-0 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Piast Nowa Ruda | Carbo Gliwice | 1-1 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Górnik Pszów | Metal Kluczbork | 3-2 (2-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Bumar Gliwice | Małapanew Ozimek | 4-3 (2-1) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Górnik Knurów | Ślęza Wrocław | 3-1 (3-1) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Odra Opole | Victoria Wałbrzych | 1-1 (0-1) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | MCKS Czeladź | ROW Rybnik | 1-0 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Kuźnia Jawor | Naprzód Rydułtowy | 2-1 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Ruch Radzionków | Granica Bogatynia | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Carbo Gliwice | Raków Częstochowa | 4-4 (1-2) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | GKS Tychy | Piast Nowa Ruda | 2-2 (1-1) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Naprzód Rydułtowy | Górnik Pszów | 1-0 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Metal Kluczbork | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Ślęza Wrocław | Chrobry Głogów | 3-0 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | ROW Rybnik | Górnik Knurów | 1-0 (0-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Małapanew Ozimek | Odra Opole | 1-1 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | MK Górnik Katowice | Kuźnia Jawor | 1-0 (0-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | MCKS Czeladź | 1-2 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Victoria Wałbrzych | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 9 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | Odra Opole | 1-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Raków Częstochowa | GKS Tychy | 0-0 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Piast Nowa Ruda | Ślęza Wrocław | 2-0 (1-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Górnik Pszów | MK Górnik Katowice | 3-0 (3-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Bumar Gliwice | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Chrobry Głogów | ROW Rybnik | 3-0 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | MCKS Czeladź | Górnik Knurów | 0-1 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Odra Opole | Metal Kluczbork | 3-1 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Kuźnia Jawor | Carbo Gliwice | 1-3 (1-1) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Ruch Radzionków | Małapanew Ozimek | 1-1 (1-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | Victoria Wałbrzych | 0-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Ślęza Wrocław | Raków Częstochowa | 1-0 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | GKS Tychy | Kuźnia Jawor | 5-1 (3-1) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | ROW Rybnik | Piast Nowa Ruda | 2-2 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Carbo Gliwice | Górnik Pszów | 0-0 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | MK Górnik Katowice | Bumar Gliwice | 1-1 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Górnik Knurów | Chrobry Głogów | 3-0 (2-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Naprzód Rydułtowy | Odra Opole | 2-3 (1-3) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Victoria Wałbrzych | MCKS Czeladź | 0-3 wo | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Metal Kluczbork | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Małapanew Ozimek | Granica Bogatynia | 0-2 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Raków Częstochowa | ROW Rybnik | 1-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Górnik Pszów | GKS Tychy | 1-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Piast Nowa Ruda | Górnik Knurów | 1-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Bumar Gliwice | Carbo Gliwice | 3-1 (2-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | MCKS Czeladź | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Odra Opole | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Kuźnia Jawor | Ślęza Wrocław | 2-1 (1-1) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Ruch Radzionków | Naprzód Rydułtowy | 2-0 (1-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Victoria Wałbrzych | Małapanew Ozimek | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 2/3 września 1989 | Górnik Knurów | Raków Częstochowa | 0-1 (0-1) | |
7 | 2/3 września 1989 | GKS Tychy | Bumar Gliwice | 3-1 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Chrobry Głogów | Piast Nowa Ruda | 2-1 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Ślęza Wrocław | Górnik Pszów | 1-1 (1-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Carbo Gliwice | Odra Opole | 0-0 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | MK Górnik Katowice | Ruch Radzionków | 1-1 (1-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Małapanew Ozimek | MCKS Czeladź | 0-4 (0-1) | |
7 | 2/3 września 1989 | Naprzód Rydułtowy | Granica Bogatynia | 4-0 (1-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Metal Kluczbork | Victoria Wałbrzych | 0-0 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | ROW Rybnik | Kuźnia Jawor | 3-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 13 września 1989 | Raków Częstochowa | Chrobry Głogów | 4-0 (2-0) | |
8 | 13 września 1989 | Odra Opole | GKS Tychy | 3-2 (2-0) | |
8 | 13 września 1989 | MCKS Czeladź | Piast Nowa Ruda | 2-1 (1-1) | |
8 | 13 września 1989 | Górnik Pszów | ROW Rybnik | 1-1 (0-1) | |
8 | 13 września 1989 | Bumar Gliwice | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) | |
8 | 13 września 1989 | Kuźnia Jawor | Górnik Knurów | 0-2 (0-1) | |
8 | 13 września 1989 | Ruch Radzionków | Carbo Gliwice | 0-0 (0-0) | |
8 | 13 września 1989 | Granica Bogatynia | MK Górnik Katowice | 2-1 (1-0) | |
8 | 13 września 1989 | Victoria Wałbrzych | Naprzód Rydułtowy | 2-1 (1-0) | |
8 | 13 września 1989 | Małapanew Ozimek | Metal Kluczbork | 3-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 16/17 września 1989 | Piast Nowa Ruda | Raków Częstochowa | 0-1 (0-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | GKS Tychy | Ruch Radzionków | 2-0 (0-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Górnik Knurów | Górnik Pszów | 2-0 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | ROW Rybnik | Bumar Gliwice | 1-0 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Chrobry Głogów | Kuźnia Jawor | 2-0 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Ślęza Wrocław | Odra Opole | 2-1 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Carbo Gliwice | Granica Bogatynia | 4-4 (1-1) | |
9 | 16/17 września 1989 | MK Górnik Katowice | Victoria Wałbrzych | 3-2 (1-2) | |
9 | 16/17 września 1989 | Metal Kluczbork | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Naprzód Rydułtowy | Małapanew Ozimek | 3-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 23/24 września 1989 | MCKS Czeladź | Raków Częstochowa | 1-0 (0-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Granica Bogatynia | GKS Tychy | 0-3 (0-3) | |
10 | 23/24 września 1989 | Kuźnia Jawor | Piast Nowa Ruda | 1-0 (1-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Górnik Pszów | Chrobry Głogów | 2-0 (2-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Bumar Gliwice | Górnik Knurów | 2-0 (1-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Odra Opole | ROW Rybnik | 2-1 (2-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Victoria Wałbrzych | Carbo Gliwice | 2-1 (1-1) | |
10 | 23/24 września 1989 | Małapanew Ozimek | MK Górnik Katowice | 1-0 (1-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Ruch Radzionków | Ślęza Wrocław | 3-0 (2-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Metal Kluczbork | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 27 września 1989 | Raków Częstochowa | Kuźnia Jawor | 1-1 (0-1) | |
11 | 27 września 1989 | GKS Tychy | Victoria Wałbrzych | 3-0 (1-0) | |
11 | 27 września 1989 | Piast Nowa Ruda | Górnik Pszów | 1-1 (1-0) | |
11 | 27 września 1989 | Chrobry Głogów | Bumar Gliwice | 2-2 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | Górnik Knurów | Odra Opole | 4-1 (3-0) | |
11 | 27 września 1989 | Carbo Gliwice | Małapanew Ozimek | 2-0 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | MK Górnik Katowice | Metal Kluczbork | 1-0 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | Ślęza Wrocław | Granica Bogatynia | 7-1 (2-0) | |
11 | 27 września 1989 | Naprzód Rydułtowy | MCKS Czeladź | 1-1 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | ROW Rybnik | Ruch Radzionków | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 1 października 1989 | 15.30 | Górnik Pszów | Raków Częstochowa | 1-1 (1-0) |
12 | Małapanew Ozimek | GKS Tychy | 0-0 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 11.00 | Bumar Gliwice | Piast Nowa Ruda | 2-0 (0-0) |
12 | Odra Opole | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 15.00 | Ruch Radzionków | Górnik Knurów | 1-0 (0-0) |
12 | Metal Kluczbork | Carbo Gliwice | 1-0 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-1) |
12 | Victoria Wałbrzych | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 15.30 | MCKS Czeladź | Kuźnia Jawor | 1-1 (1-1) |
12 | Granica Bogatynia | ROW Rybnik | 0-3 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 7/8 października 1989 | Raków Częstochowa | Bumar Gliwice | 1-1 (0-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | GKS Tychy | Metal Kluczbork | 2-0 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Piast Nowa Ruda | Odra Opole | 1-0 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Kuźnia Jawor | Górnik Pszów | 1-1 (0-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Chrobry Głogów | Ruch Radzionków | 5-2 (1-1) | |
13 | 7/8 października 1989 | Górnik Knurów | Granica Bogatynia | 4-0 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Carbo Gliwice | Naprzód Rydułtowy | 4-1 (2-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | MK Górnik Katowice | MCKS Czeladź | 3-1 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Ślęza Wrocław | Małapanew Ozimek | 0-0 (0-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | ROW Rybnik | Victoria Wałbrzych | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 14/15 października 1989 | Odra Opole | Raków Częstochowa | 2-1 (2-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Naprzód Rydułtowy | GKS Tychy | 1-1 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Ruch Radzionków | Piast Nowa Ruda | 1-0 (0-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | MCKS Czeladź | Górnik Pszów | 2-2 (2-2) | |
14 | 14/15 października 1989 | Bumar Gliwice | Kuźnia Jawor | 3-0 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Granica Bogatynia | Chrobry Głogów | 1-3 (0-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Victoria Wałbrzych | Górnik Knurów | 0-1 (0-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | MK Górnik Katowice | Carbo Gliwice | 1-1 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Metal Kluczbork | Ślęza Wrocław | 1-1 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Małapanew Ozimek | ROW Rybnik | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 21/22 października 1989 | Raków Częstochowa | Ruch Radzionków | 2-0 (1-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | GKS Tychy | MK Górnik Katowice | 2-1 (0-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Piast Nowa Ruda | Granica Bogatynia | 5-0 (2-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | Górnik Pszów | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | Chrobry Głogów | Victoria Wałbrzych | 2-1 (1-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Górnik Knurów | Małapanew Ozimek | 1-1 (0-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Kuźnia Jawor | Odra Opole | 0-1 (0-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Carbo Gliwice | MCKS Czeladź | 4-2 (3-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Ślęza Wrocław | Naprzód Rydułtowy | 3-0 (1-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | ROW Rybnik | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 28/29 października 1989 | Granica Bogatynia | Raków Częstochowa | 1-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Carbo Gliwice | GKS Tychy | 1-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Victoria Wałbrzych | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) | |
16 | 28/29 października 1989 | Odra Opole | Górnik Pszów | 0-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | MCKS Czeladź | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Małapanew Ozimek | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Metal Kluczbork | Górnik Knurów | 2-1 (0-1) | |
16 | 28/29 października 1989 | MK Górnik Katowice | Ślęza Wrocław | 2-1 (1-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Naprzód Rydułtowy | ROW Rybnik | 5-0 (2-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Ruch Radzionków | Kuźnia Jawor | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 4/5 listopada 1989 | Raków Częstochowa | Victoria Wałbrzych | 5-0 (2-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | GKS Tychy | MCKS Czeladź | 2-0 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Piast Nowa Ruda | Małapanew Ozimek | 2-1 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Górnik Pszów | Ruch Radzionków | 2-0 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Bumar Gliwice | Odra Opole | 1-1 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Chrobry Głogów | Metal Kluczbork | 4-1 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Górnik Knurów | Naprzód Rydułtowy | 2-2 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Ślęza Wrocław | Carbo Gliwice | 2-0 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | ROW Rybnik | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Kuźnia Jawor | Granica Bogatynia | 3-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 11/12 listopada 1989 | Małapanew Ozimek | Raków Częstochowa | 0-3 (0-2) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | GKS Tychy | Ślęza Wrocław | 1-1 (0-1) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Metal Kluczbork | Piast Nowa Ruda | 0-1 (0-1) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Granica Bogatynia | Górnik Pszów | 0-5 (0-2) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Ruch Radzionków | Bumar Gliwice | 1-0 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Naprzód Rydułtowy | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | MK Górnik Katowice | Górnik Knurów | 2-2 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | MCKS Czeladź | Odra Opole | 0-0 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Carbo Gliwice | ROW Rybnik | 2-0 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Victoria Wałbrzych | Kuźnia Jawor | 0-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 18/19 listopada 1989 | Raków Częstochowa | Metal Kluczbork | 3-0 (1-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | ROW Rybnik | GKS Tychy | 1-4 (1-1) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Piast Nowa Ruda | Naprzód Rydułtowy | 4-0 (1-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Górnik Pszów | Victoria Wałbrzych | 5-1 (2-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Bumar Gliwice | Granica Bogatynia | 6-1 (2-1) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Chrobry Głogów | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Górnik Knurów | Carbo Gliwice | 2-1 (1-1) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Odra Opole | Ruch Radzionków | 2-0 (0-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Ślęza Wrocław | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Kuźnia Jawor | Małapanew Ozimek | 2-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 11 marca 1990 | 11.00 | Raków Częstochowa | Naprzód Rydułtowy | 1-0 (1-0) |
20 | 10 marca 1990 | 14.00 | Górnik Knurów | GKS Tychy | 1-0 (0-0) |
20 | Piast Nowa Ruda | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | ||
20 | Górnik Pszów | Małapanew Ozimek | 3-0 (3-0) | ||
20 | 10 marca 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | Victoria Świebodzice | 2-0 (1-0) |
20 | Chrobry Głogów | Carbo Gliwice | 2-0 (1-0) | ||
20 | Odra Opole | Granica Bogatynia | 0-0 (0-0) | ||
20 | 10 marca 1990 | 15.00 | ROW Rybnik | Ślęza Wrocław | 1-0 (1-0) |
20 | 11 marca 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) |
20 | Kuźnia Jawor | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 17 marca 1990 | 15.00 | MK Górnik Katowice | Raków Częstochowa | 0-0 (0-0) |
21 | 17 marca 1990 | 14.30 | GKS Tychy | Chrobry Głogów | 0-0 (0-0) |
21 | 18 marca 1990 | 15.00 | Carbo Gliwice | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) |
21 | Metal Kluczbork | Górnik Pszów | 2-1 (1-1) | ||
21 | Małapanew Ozimek | Bumar Gliwice | 0-3 (0-2) | ||
21 | Ślęza Wrocław | Górnik Knurów | 1-0 (1-0) | ||
21 | Victoria Świebodzice | Odra Opole | 0-5 (0-2) | ||
21 | 17 marca 1990 | 15.00 | ROW Rybnik | MCKS Czeladź | 0-1 (0-0) |
21 | 18 marca 1990 | 15.00 | Naprzód Rydułtowy | Kuźnia Jawor | 1-0 (1-0) |
21 | Granica Bogatynia | Ruch Radzionków | 3-2 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 24 marca 1990 | 15.30 | Raków Częstochowa | Carbo Gliwice | 0-0 (0-0) |
22 | Piast Nowa Ruda | GKS Tychy | 5-2 (1-1) | ||
22 | 24 marca 1990 | 15.00 | Górnik Pszów | Naprzód Rydułtowy | 0-1 (0-1) |
22 | 24 marca 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | Metal Kluczbork | 3-0 (2-0) |
22 | Chrobry Głogów | Ślęza Wrocław | 2-1 (1-1) | ||
22 | 24 marca 1990 | 14.30 | Górnik Knurów | ROW Rybnik | 1-0 (0-0) |
22 | Odra Opole | Małapanew Ozimek | 3-0 (3-0) | ||
22 | Kuźnia Jawor | MK Górnik Katowice | 1-1 (1-0) | ||
22 | 25 marca 1990 | 15.00 | MCKS Czeladź | Granica Bogatynia | 2-0 (2-0) |
22 | 25 marca 1990 | 11.00 | Ruch Radzionków | Victoria Świebodzice | 3-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | 31 marca 1990 | 14.30 | GKS Tychy | Raków Częstochowa | 2-0 (1-0) |
23 | Ślęza Wrocław | Piast Nowa Ruda | 0-1 (0-0) | ||
23 | 1 kwietnia 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Górnik Pszów | 2-1 (0-1) |
23 | 1 kwietnia 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Bumar Gliwice | 1-2 (0-0) |
23 | 31 marca 1990 | 15.30 | ROW Rybnik | Chrobry Głogów | 1-2 (0-1) |
23 | 31 marca 1990 | 15.00 | Górnik Knurów | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) |
23 | Metal Kluczbork | Odra Opole | 1-0 (0-0) | ||
23 | 31 marca 1990 | 15.00 | Carbo Gliwice | Kuźnia Jawor | 3-2 (2-1) |
23 | Małapanew Ozimek | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) | ||
23 | Victoria Świebodzice | Granica Bogatynia | 1-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | 7 kwietnia 1990 | 16.00 | Raków Częstochowa | Ślęza Wrocław | 1-0 (1-0) |
24 | Kuźnia Jawor | GKS Tychy | 0-3 (0-2) | ||
24 | Piast Nowa Ruda | ROW Rybnik | 2-0 (1-0) | ||
24 | 7 kwietnia 1990 | 15.00 | Górnik Pszów | Carbo Gliwice | 1-0 (1-0) |
24 | 7 kwietnia 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | MK Górnik Katowice | 1-3 (0-2) |
24 | Chrobry Głogów | Górnik Knurów | 1-4 (0-0) | ||
24 | Odra Opole | Naprzód Rydułtowy | 4-0 (3-0) | ||
24 | 8 kwietnia 1990 | 15.30 | MCKS Czeladź | Victoria Świebodzice | 2-0 (1-0) |
24 | 7 kwietnia 1990 | 15.30 | Ruch Radzionków | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) |
24 | Granica Bogatynia | Małapanew Ozimek | 1-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.30 | ROW Rybnik | Raków Częstochowa | 0-1 (0-1) |
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.30 | GKS Tychy | Górnik Pszów | 2-2 (1-0) |
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.00 | Górnik Knurów | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) |
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.30 | Carbo Gliwice | Bumar Gliwice | 0-1 (0-0) |
25 | Chrobry Głogów | MCKS Czeladź | 0-0 (0-0) | ||
25 | 14 kwietnia 1990 | 12.00 | MK Górnik Katowice | Odra Opole | 3-1 (2-0) |
25 | Ślęza Wrocław | Kuźnia Jawor | 1-1 (0-1) | ||
25 | 15 kwietnia 1990 | 15.00 | Naprzód Rydułtowy | Ruch Radzionków | 2-0 (1-0) |
25 | Metal Kluczbork | Granica Bogatynia | 1-1 (0-0) | ||
25 | Małapanew Ozimek | Victoria Świebodzice | 0-2 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 21 kwietnia 1990 | 16.00 | Raków Częstochowa | Górnik Knurów | 1-1 (0-0) |
26 | 21 kwietnia 1990 | 16.00 | Bumar Gliwice | GKS Tychy | 0-1 (0-0) |
26 | Piast Nowa Ruda | Chrobry Głogów | 1-0 (1-0) | ||
26 | 21 kwietnia 1990 | 15.30 | Górnik Pszów | Ślęza Wrocław | 4-1 (1-0) |
26 | Odra Opole | Carbo Gliwice | 0-0 (0-0) | ||
26 | 21 kwietnia 1990 | 16.00 | Ruch Radzionków | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) |
26 | 22 kwietnia 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Małapanew Ozimek | 0-0 (0-0) |
26 | Granica Bogatynia | Naprzód Rydułtowy | 0-1 (0-0) | ||
26 | Victoria Świebodzice | Metal Kluczbork | 0-1 (0-0) | ||
26 | Kuźnia Jawor | ROW Rybnik | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 25 kwietnia 1990 | Górnik Pszów | MCKS Czeladź | 3-0 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | Chrobry Głogów | Raków Częstochowa | 1-1 (0-0) | ||
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.30 | GKS Tychy | Odra Opole | 1-1 (1-0) |
27 | Piast Nowa Ruda | MCKS Czeladź | 2-0 (1-0) | ||
27 | 29 kwietnia 1990 | 11.00 | ROW Rybnik | Górnik Pszów | 0-1 (0-1) |
27 | Ślęza Wrocław | Bumar Gliwice | 1-1 (1-0) | ||
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.30 | Górnik Knurów | Kuźnia Jawor | 3-1 (1-1) |
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.30 | Carbo Gliwice | Ruch Radzionków | 2-0 (0-0) |
27 | 29 kwietnia 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Granica Bogatynia | 5-1 (5-1) |
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.00 | Naprzód Rydułtowy | Victoria Świebodzice | 5-0 (5-0) |
27 | Metal Kluczbork | Małapanew Ozimek | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | 5 maja 1990 | 16.30 | Raków Częstochowa | Piast Nowa Ruda | 1-0 (0-0) |
28 | 5 maja 1990 | 16.30 | Ruch Radzionków | GKS Tychy | 3-1 (0-1) |
28 | 5 maja 1990 | 16.00 | Górnik Pszów | Górnik Knurów | 4-1 (2-1) |
28 | 5 maja 1990 | 16.30 | Bumar Gliwice | ROW Rybnik | 3-0 (0-0) |
28 | Kuźnia Jawor | Chrobry Głogów | 0-3 (0-0) | ||
28 | Odra Opole | Ślęza Wrocław | 2-1 (0-1) | ||
28 | Granica Bogatynia | Carbo Gliwice | 1-0 (1-0) | ||
28 | Victoria Świebodzice | MK Górnik Katowice | 0-1 (0-0) | ||
28 | 6 maja 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Metal Kluczbork | 1-0 (1-0) |
28 | Małapanew Ozimek | Naprzód Rydułtowy | 1-2 (1-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | 12 maja 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | MCKS Czeladź | 0-0 (0-0) |
29 | 12 maja 1990 | 16.30 | GKS Tychy | Granica Bogatynia | 4-0 (0-0) |
29 | Piast Nowa Ruda | Kuźnia Jawor | 2-0 (1-0) | ||
29 | Chrobry Głogów | Górnik Pszów | 2-1 (0-0) | ||
29 | 12 maja 1990 | 16.00 | Górnik Knurów | Bumar Gliwice | 0-2 (0-1) |
29 | 12 maja 1990 | 16.30 | ROW Rybnik | Odra Opole | 3-6 (0-3) |
29 | 13 maja 1990 | 16.00 | Carbo Gliwice | Victoria Świebodzice | 6-0 (4-0) |
29 | 13 maja 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Małapanew Ozimek | 3-0 (1-0) |
29 | Ślęza Wrocław | Ruch Radzionków | 1-0 (1-0) | ||
29 | 12 maja 1990 | 17.00 | Naprzód Rydułtowy | Metal Kluczbork | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | Kuźnia Jawor | Raków Częstochowa | 1-0 (1-0) | ||
30 | Victoria Świebodzice | GKS Tychy | 0-5 (0-0) | ||
30 | 19 maja 1990 | 16.30 | Górnik Pszów | Piast Nowa Ruda | 2-0 (1-0) |
30 | Bumar Gliwice | Chrobry Głogów | 2-1 (0-1) | ||
30 | Odra Opole | Górnik Knurów | 2-0 (1-0) | ||
30 | Małapanew Ozimek | Carbo Gliwice | 0-3 (0-1) | ||
30 | Metal Kluczbork | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | ||
30 | Granica Bogatynia | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) | ||
30 | 20 maja 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) |
30 | 19 maja 1990 | 16.30 | Ruch Radzionków | ROW Rybnik | 3-2 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
31 | 26 maja 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | Górnik Pszów | 4-0 (3-0) |
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | GKS Tychy | Małapanew Ozimek | 5-0 (2-0) |
31 | Piast Nowa Ruda | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | ||
31 | Chrobry Głogów | Odra Opole | 3-0 (2-0) | ||
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | Górnik Knurów | Ruch Radzionków | 1-0 (1-0) |
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | Carbo Gliwice | Metal Kluczbork | 1-1 (0-1) |
31 | 26 maja 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) |
31 | Ślęza Wrocław | Victoria Świebodzice | 3-1 (1-0) | ||
31 | Kuźnia Jawor | MCKS Czeladź | 1-1 (0-0) | ||
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | ROW Rybnik | Granica Bogatynia | 3-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
32 | 2 czerwca 1990 | 16.30 | Bumar Gliwice | Raków Częstochowa | 0-0 (0-0) |
32 | Metal Kluczbork | GKS Tychy | 3-2 (2-2) | ||
32 | Odra Opole | Piast Nowa Ruda | 0-1 (0-0) | ||
32 | 2 czerwca 1990 | 17.00 | Górnik Pszów | Kuźnia Jawor | 5-0 (2-0) |
32 | 2 czerwca 1990 | 17.00 | Ruch Radzionków | Chrobry Głogów | 0-0 (0-0) |
32 | Granica Bogatynia | Górnik Knurów | 2-0 (1-0) | ||
32 | 3 czerwca 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Carbo Gliwice | 1-1 (1-1) |
32 | 3 czerwca 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) |
32 | Małapanew Ozimek | Ślęza Wrocław | 1-2 (0-1) | ||
32 | Victoria Świebodzice | ROW Rybnik | 0-3 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 9 czerwca 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | Odra Opole | 4-0 (1-0) |
33 | 9 czerwca 1990 | 16.30 | GKS Tychy | Naprzód Rydułtowy | 3-0 (0-0) |
33 | Piast Nowa Ruda | Ruch Radzionków | 1-0 (0-0) | ||
33 | Kuźnia Jawor | Bumar Gliwice | 2-2 (1-1) | ||
33 | Chrobry Głogów | Granica Bogatynia | 4-1 (1-0) | ||
33 | 9 czerwca 1990 | 16.30 | Górnik Knurów | Victoria Świebodzice | 9-2 (4-1) |
33 | 9 czerwca 1990 | 16.30 | Carbo Gliwice | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-0) |
33 | Ślęza Wrocław | Metal Kluczbork | 0-2 (0-0) | ||
33 | 9 czerwca 1990 | 15.30 | ROW Rybnik | Małapanew Ozimek | 4-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | 13 czerwca 1990 | Ruch Radzionków | Raków Częstochowa | 0-3 (0-3) | |
34 | 13 czerwca 1990 | MK Górnik Katowice | GKS Tychy | 0-2 (0-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Granica Bogatynia | Piast Nowa Ruda | 0-3 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Bumar Gliwice | Górnik Pszów | 1-3 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Victoria Świebodzice | Chrobry Głogów | 1-4 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Małapanew Ozimek | Górnik Knurów | 0-1 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Odra Opole | Kuźnia Jawor | 3-0 (1-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | MCKS Czeladź | Carbo Gliwice | 0-1 (0-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Naprzód Rydułtowy | Ślęza Wrocław | 0-1 (0-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Metal Kluczbork | ROW Rybnik | 2-4 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
35 | 17 czerwca 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | Granica Bogatynia | 6-1 (5-1) |
35 | 16 czerwca 1990 | 17.00 | GKS Tychy | Carbo Gliwice | 2-0 (1-0) |
35 | Piast Nowa Ruda | Victoria Świebodzice | 8-0 (2-0) | ||
35 | 17 czerwca 1990 | 17.00 | Górnik Pszów | Odra Opole | 3-1 (1-1) |
35 | 17 czerwca 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | MCKS Czeladź | 0-0 (0-0) |
35 | Chrobry Głogów | Małapanew Ozimek | 1-1 (0-0) | ||
35 | 16 czerwca 1990 | 11.00 | Górnik Knurów | Metal Kluczbork | 1-1 (1-0) |
35 | Ślęza Wrocław | MK Górnik Katowice | 2-1 (2-1) | ||
35 | 17 czerwca 1990 | 11.00 | ROW Rybnik | Naprzód Rydułtowy | 2-3 (1-3) |
35 | Kuźnia Jawor | Ruch Radzionków | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
36 | Victoria Świebodzice | Raków Częstochowa | 1-8 (1-1) | ||
36 | 24 czerwca 1990 | 17.00 | MCKS Czeladź | GKS Tychy | 0-1 (0-0) |
36 | Małapanew Ozimek | Piast Nowa Ruda | 0-5 (0-3) | ||
36 | 23 czerwca 1990 | 17.00 | Ruch Radzionków | Górnik Pszów | 0-2 (0-1) |
36 | Odra Opole | Bumar Gliwice | 2-0 (2-0) | ||
36 | Metal Kluczbork | Chrobry Głogów | 1-2 (0-0) | ||
36 | 23 czerwca 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Górnik Knurów | 5-0 (3-0) |
36 | 23 czerwca 1990 | 16.30 | Carbo Gliwice | Ślęza Wrocław | 1-0 (1-0) |
36 | 24 czerwca 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | ROW Rybnik | 2-0 (2-0) |
36 | Granica Bogatynia | Kuźnia Jawor | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Raków Częstochowa | Małapanew Ozimek | 6-0 (2-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Ślęza Wrocław | GKS Tychy | 0-1 (0-1) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Piast Nowa Ruda | Metal Kluczbork | 0-1 (0-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Górnik Pszów | Granica Bogatynia | 3-0 wo |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Bumar Gliwice | Ruch Radzionków | 3-1 (2-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Chrobry Głogów | Naprzód Rydułtowy | 2-2 (1-1) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Górnik Knurów | MK Górnik Katowice | 2-2 (2-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Odra Opole | MCKS Czeladź | 1-6 (0-2) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | ROW Rybnik | Carbo Gliwice | 2-1 (2-1) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Kuźnia Jawor | Victoria Świebodzice | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Metal Kluczbork | Raków Częstochowa | 0-2 (0-0) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | GKS Tychy | ROW Rybnik | 4-2 (2-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Naprzód Rydułtowy | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Victoria Świebodzice | Górnik Pszów | 3-0 wo |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Granica Bogatynia | Bumar Gliwice | 0-1 (0-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | MK Górnik Katowice | Chrobry Głogów | 2-1 (1-0) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Carbo Gliwice | Górnik Knurów | 1-1 (1-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Ruch Radzionków | Odra Opole | 3-4 (1-2) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | MCKS Czeladź | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Małapanew Ozimek | Kuźnia Jawor | 2-2 (2-1) |