Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1981/1982: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 16: | Linia 16: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | | ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|HUTNIK Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|RESURSA Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BESKID Andrychów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|STAL STOCZNIA Szczecin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|} | |} | ||
Linia 227: | Linia 227: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RESURSA Łódź | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 240: | Linia 240: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|STAL STOCZNIA Szczecin | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|9-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
=='''TABELA PO I RUNDZIE'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|} | |} | ||
Linia 272: | Linia 386: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-5 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 285: | Linia 399: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 311: | Linia 425: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|9-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
|- | |- | ||
Linia 324: | Linia 438: | ||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | | ALIGN=center|AZS Olsztyn | ||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-17 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-4 | ||
|- | |- | ||
Linia 337: | Linia 451: | ||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | | ALIGN=center|LEGIA Warszawa | ||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|4-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|9-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
|- | |- | ||
Linia 350: | Linia 464: | ||
| ALIGN=center|AZS Częstochowa | | ALIGN=center|AZS Częstochowa | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-14 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 358: | Linia 472: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|1982 | | ALIGN=center|16.04.1982 | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RESURSA Łódź | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 371: | Linia 485: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|1982 | | ALIGN=center|17.04.1982 | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|STAL STOCZNIA Szczecin | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-3 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|9-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-14 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1981/1982]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1981/1982]] |
Aktualna wersja na dzień 13:48, 22 sty 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1981/1982
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GWARDIA Wrocław | 18 | 16 | 16 | 2 | 50 | 13 |
2 | LEGIA Warszawa | 18 | 16 | 16 | 2 | 50 | 19 |
3 | AZS Olsztyn | 18 | 11 | 11 | 7 | 39 | 30 |
4 | HUTNIK Kraków | 18 | 8 | 8 | 10 | 35 | 31 |
5 | RESURSA Łódź | 18 | 8 | 8 | 10 | 29 | 33 |
6 | Płomień Milowice | 18 | 8 | 8 | 10 | 34 | 40 |
7 | RESOVIA Rzeszów | 18 | 8 | 8 | 10 | 31 | 38 |
8 | BESKID Andrychów | 18 | 7 | 7 | 11 | 25 | 37 |
9 | STAL STOCZNIA Szczecin | 18 | 5 | 5 | 13 | 23 | 42 |
10 | AZS Częstochowa | 18 | 3 | 3 | 15 | 17 | 50 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 06.02.1982 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
2 | 07.02.1982 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
3 | 13.02.1982 | ? | Płomień Milowice | HUTNIK Kraków | 1 : 3 | 17-15 | 2-15 | 14-16 | 7-15 | - |
4 | 14.02.1982 | ? | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 3 : 2 | - | - | - | - | - |
5 | 20.02.1982 | ??? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
6 | 21.02.1982 | ??? | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 2 | - | - | - | - | - |
7 | 27.02.1982 | ??? | AZS Częstochowa | Płomień Milowice | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
8 | 06.03.1982 | ??? | Płomień Milowice | RESURSA Łódź | 3 : 0 | 15-13 | 15-13 | 15-10 | - | - |
9 | 07.03.1982 | ??? | Płomień Milowice | STAL STOCZNIA Szczecin | 3 : 1 | 15-8 | 9-15 | 15-1 | 15-11 | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEGIA Warszawa | 9 | 8 | 8 | 1 | 26 | 9 |
2 | GWARDIA Wrocław | 9 | 8 | 8 | 1 | 24 | 9 |
3 | AZS Olsztyn | 9 | 7 | 7 | 2 | 25 | 14 |
4 | Płomień Milowice | 9 | 5 | 5 | 4 | 20 | 18 |
5 | RESOVIA Rzeszów | 9 | 4 | 4 | 5 | 16 | 18 |
6 | HUTNIK Kraków | 9 | 3 | 3 | 6 | 15 | 19 |
7 | AZS Częstochowa | 9 | 3 | 3 | 6 | 15 | 23 |
8 | RESURSA Łódź | 9 | 3 | 3 | 6 | 13 | 21 |
9 | STAL STOCZNIA Szczecin | 9 | 2 | 2 | 7 | 12 | 23 |
10 | BESKID Andrychów | 9 | 2 | 2 | 7 | 10 | 23 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 13.03.1982 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-5 | 15-9 | 15-11 | - | - |
11 | 14.03.1982 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-10 | 15-7 | 15-11 | - | - |
12 | 21.03.1982 | ? | HUTNIK Kraków | Płomień Milowice | 2 : 3 | 16-14 | 4-15 | 15-2 | 7-15 | 5-15 |
13 | 20.03.1982 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-13 | 9-15 | 12-15 | 15-6 | 15-10 |
14 | 27.03.1982 | ??? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 3 : 2 | 15-17 | 15-11 | 8-15 | 15-11 | 15-4 |
15 | 28.03.1982 | ??? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 2 : 3 | 15-10 | 15-8 | 4-15 | 9-15 | 8-15 |
16 | 03.04.1982 | ??? | Płomień Milowice | AZS Częstochowa | 3 : 0 | 16-14 | 15-6 | 15-8 | - | - |
17 | 16.04.1982 | ??? | RESURSA Łódź | Płomień Milowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
18 | 17.04.1982 | ??? | STAL STOCZNIA Szczecin | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-3 | 9-15 | 15-9 | 16-14 | - |