Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1979/1980: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1979/1980 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1979/1980 | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 9: | Linia 10: | ||
! WIDTH=6%|M | ! WIDTH=6%|M | ||
! WIDTH=6%|Pkt | ! WIDTH=6%|Pkt | ||
! WIDTH=6%|Z | ! WIDTH=6%|Z | ||
! WIDTH=6%|P | ! WIDTH=6%|P | ||
! WIDTH=6%|Sety + | ! WIDTH=6%|Sety + | ||
! WIDTH=6%|Sety - | ! WIDTH=6%|Sety - | ||
Linia 19: | Linia 18: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|79 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Czarni Słupsk | | ALIGN=LEFT|Czarni Słupsk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|70 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Wisła Kraków | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS Stal Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Spójnia Gdańsk | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Katowice | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Siarka Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Zawisza Sulechów | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|26.01.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|27.01.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|03.02.1980 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|09.02.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|10.02.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|16.02.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|17.02.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|23.02.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|24.02.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|BKS | | ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|01.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|02.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|1-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|09.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|16.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|22.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|23.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|29.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|18-16 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ZAWISZA Sulechów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|} | |||
==RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 1 KRAKÓW 11-13.04.1980== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|11.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|11.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|12.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|12.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|13.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|13.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 2 SŁUPSK 18-20.04.1980== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
| | ! WIDTH=15%|data | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=5%|godz. | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=20%|gospodarze | ||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|18.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|18.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|18-16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|19.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|19.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|20.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|20.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 3 ŁÓDŹ 25-27.04.1980== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
| | ! WIDTH=15%|data | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=5%|godz. | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=20%|gospodarze | ||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|25.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|25.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|26.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|26.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|27.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|27.04.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|} | |||
==RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 4 SOSNOWIEC 02-04.05.1980== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|02.05.1980 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|START Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|21-19 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|02.05.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|03.05.1980 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|03.05.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|04.05.1980 | |||
| ALIGN=center|10.00 | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|16-18 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|04.05.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
|} | |||
=MECZE TOWARZYSKIE= | |||
'''13 i 17 marca 1980 w meczach towarzyskich Płomień zagrał z jedną z najsilniejszych reprezentacji na świecie - ekipą Związku Radzieckiego (wtedy aktualny Mistrz Europy i 3 drużyna Mistrzostw Świata). Siatkarki ZSRR przygotowywały się do startu w Igrzyskach olimpijskich w Moskwie i przyjechały w najsilniejszym składzie.''' | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Reprezentacja ZSRR | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17.03.1980 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Reprezentacja ZSRR | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
=SKŁAD DRUŻYNY= | |||
Trener | |||
[[Krystyna Czajkowska-Rawska]] | |||
Zawodniczki: | |||
*[[Balińska Irena]] | |||
*Będkowska | |||
*Białek | |||
*Krzyształowicz Urszula | |||
*[[Bożena Modnicka|Modnicka Bożena]] | |||
*Pytel Ewa | |||
*[[Rabajczyk Barbara]] | |||
*[[Halina Kazimierczak-Skorek|Skorek (Kazimierczak) Halina]] | |||
*Szczepańska | |||
*[[Wilk Urszula]] | |||
*Wojtusik | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1979/1980]] |
Aktualna wersja na dzień 07:18, 1 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1979/1980
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 30 | 25 | 25 | 5 | 79 | 33 |
2 | Start Łódź | 30 | 20 | 20 | 10 | 68 | 40 |
3 | Czarni Słupsk | 30 | 20 | 20 | 10 | 70 | 43 |
4 | Wisła Kraków | 30 | 13 | 13 | 17 | 52 | 63 |
5 | BKS Stal Bielsko-Biała | 28 | 14 | 14 | 14 | 53 | 56 |
6 | Spójnia Gdańsk | 28 | 12 | 12 | 16 | 54 | 53 |
7 | Kolejarz Katowice | 28 | 12 | 12 | 16 | 51 | 53 |
8 | Siarka Tarnobrzeg | 28 | 11 | 11 | 17 | 36 | 65 |
9 | AZS AWF Warszawa | 28 | 10 | 10 | 18 | 42 | 65 |
10 | Zawisza Sulechów | 28 | 7 | 7 | 21 | 35 | 74 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26.01.1980 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 0 | 15-6 | 15-12 | 15-1 | - | - |
2 | 27.01.1980 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 0 | 15-12 | 15-11 | 15-3 | - | - |
3 | 03.02.1980 | ? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 0 : 3 | 8-15 | 7-15 | 9-15 | - | - |
4 | 09.02.1980 | ? | SIARKA Tarnobrzeg | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
5 | 10.02.1980 | ? | ZAWISZA Sulechów | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
6 | 16.02.1980 | ? | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 3 : 2 | 15-8 | 14-16 | 8-15 | 15-4 | 15-8 |
7 | 17.02.1980 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 0 | 15-2 | 15-11 | 15-6 | - | - |
8 | 23.02.1980 | ? | SPÓJNIA Gdańsk | Płomień Milowice | 1 : 3 | 6-15 | 6-15 | 15-7 | 5-15 | - |
9 | 24.02.1980 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 0 : 3 | 13-15 | 11-15 | 13-15 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 9 | 9 | 9 | 0 | 27 | 3 |
2 | START Łódź | 9 | 8 | 8 | 1 | 24 | 5 |
3 | CZARNI Słupsk | 9 | 6 | 6 | 3 | 20 | 16 |
4 | WISŁA Kraków | 9 | 5 | 5 | 4 | 20 | 16 |
5 | SIARKA Tarnobrzeg | 9 | 4 | 4 | 5 | 13 | 23 |
6 | SPÓJNIA Gdańsk | 9 | 3 | 3 | 6 | 13 | 23 |
7 | BKS STAL Bielsko-Biała | 9 | 3 | 3 | 6 | 14 | 22 |
8 | KOLEJARZ Katowice | 9 | 3 | 3 | 6 | 14 | 21 |
9 | AZS AWF Warszawa | 9 | 2 | 2 | 7 | 14 | 22 |
10 | ZAWISZA Sulechów | 9 | 2 | 2 | 7 | 11 | 24 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 01.03.1980 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-12 | 17-15 | 15-7 | - | - |
11 | 02.03.1980 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 2 : 3 | 1-15 | 6-15 | 15-9 | 15-11 | 9-15 |
12 | 09.03.1980 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 2 | 15-5 | 6-15 | 9-15 | 16-14 | 15-7 |
13 | 15.03.1980 | ? | Płomień Milowice | SIARKA Tarnobrzeg | 3 : 0 | 15-11 | 15-7 | 15-7 | - | - |
14 | 16.03.1980 | ? | Płomień Milowice | ZAWISZA Sulechów | 3 : 0 | 15-9 | 15-3 | 15-4 | - | - |
15 | 22.03.1980 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 10-15 | 11-15 | 14-16 | - | - |
16 | 23.03.1980 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 3 : 2 | 13-15 | 15-8 | 15-7 | 12-15 | 15-9 |
17 | 29.03.1980 | ? | Płomień Milowice | SPÓJNIA Gdańsk | 3 : 0 | 18-16 | 15-10 | 15-9 | - | - |
18 | 30.03.1980 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 1 | 15-8 | 11-15 | 15-6 | 15-5 | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 18 | 16 | 16 | 2 | 50 | 14 |
2 | START Łódź | 18 | 14 | 14 | 4 | 43 | 17 |
3 | CZARNI Słupsk | 18 | 14 | 14 | 4 | 45 | 24 |
4 | WISŁA Kraków | 18 | 10 | 10 | 8 | 38 | 31 |
5 | BKS STAL Bielsko-Biała | 18 | 8 | 8 | 10 | 33 | 39 |
6 | SPÓJNIA Gdańsk | 18 | 6 | 6 | 12 | 33 | 40 |
7 | ZAWISZA Sulechów | 18 | 6 | 6 | 12 | 25 | 43 |
8 | SIARKA Tarnobrzeg | 18 | 6 | 6 | 12 | 21 | 47 |
9 | KOLEJARZ Katowice | 18 | 5 | 5 | 13 | 28 | 43 |
10 | AZS AWF Warszawa | 18 | 5 | 5 | 13 | 27 | 45 |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 1 KRAKÓW 11-13.04.1980
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 11.04.1980 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 0 | 15-11 | 15-9 | 15-4 | - | - |
19 | 11.04.1980 | ? | CZARNI Słupsk | WISŁA Kraków | 3 : 0 | 15-12 | 15-11 | 15-12 | - | - |
20 | 12.04.1980 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 0 : 3 | 12-15 | 14-16 | 8-15 | - | - |
20 | 12.04.1980 | ? | WISŁA Kraków | START Łódź | 3 : 1 | 15-10 | 17-15 | 10-15 | 15-12 | - |
21 | 13.04.1980 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 2 : 3 | 8-15 | 15-7 | 7-15 | 15-10 | 8-15 |
21 | 13.04.1980 | ? | START Łódź | CZARNI Słupsk | 3 : 0 | 15-6 | 15-11 | 15-13 | - | - |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 2 SŁUPSK 18-20.04.1980
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 18.04.1980 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 2 | 10-15 | 15-5 | 15-12 | 13-15 | 15-13 |
22 | 18.04.1980 | ? | CZARNI Słupsk | WISŁA Kraków | 3 : 0 | 15-12 | 15-12 | 18-16 | - | - |
23 | 19.04.1980 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 0 | 15-8 | 15-2 | 17-15 | - | - |
23 | 19.04.1980 | ? | CZARNI Słupsk | START Łódź | 3 : 1 | 15-9 | 15-4 | 9-15 | 15-8 | - |
24 | 20.04.1980 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 0 : 3 | 11-15 | 3-15 | 12-15 | - | - |
24 | 20.04.1980 | ? | START Łódź | WISŁA Kraków | 3 : 1 | 16-14 | 15-3 | 13-15 | 15-13 | - |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 3 ŁÓDŹ 25-27.04.1980
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 25.04.1980 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 0 | 15-13 | 15-13 | 15-7 | - | - |
25 | 25.04.1980 | ? | START Łódź | WISŁA Kraków | 3 : 1 | 15-13 | 15-2 | 8-15 | 15-9 | - |
26 | 26.04.1980 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 1 | 15-11 | 4-15 | 15-8 | 15-8 | - |
26 | 26.04.1980 | ? | CZARNI Słupsk | START Łódź | 2 : 3 | 12-15 | 15-12 | 8-15 | 15-12 | 13-15 |
27 | 27.04.1980 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 1 | 15-13 | 15-12 | 7-15 | 15-10 | - |
27 | 27.04.1980 | ? | WISŁA Kraków | CZARNI Słupsk | 3 : 2 | 15-9 | 10-15 | 15-12 | 8-15 | 15-12 |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 4 SOSNOWIEC 02-04.05.1980
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 02.05.1980 | 17.00 | START Łódź | CZARNI Słupsk | 3 : 1 | 14-16 | 15-11 | 16-14 | 21-19 | - |
28 | 02.05.1980 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 2 | 15-8 | 7-15 | 15-9 | 7-15 | 15-4 |
29 | 03.05.1980 | 16.00 | WISŁA Kraków | START Łódź | 0 : 3 | 5-15 | 3-15 | 8-15 | - | - |
29 | 03.05.1980 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 2 | 15-5 | 11-15 | 3-15 | 15-3 | 15-4 |
30 | 04.05.1980 | 10.00 | WISŁA Kraków | CZARNI Słupsk | 0 : 3 | 7-15 | 16-18 | 3-15 | - | - |
30 | 04.05.1980 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 2 | 15-12 | 7-15 | 10-15 | 15-12 | 15-6 |
MECZE TOWARZYSKIE
13 i 17 marca 1980 w meczach towarzyskich Płomień zagrał z jedną z najsilniejszych reprezentacji na świecie - ekipą Związku Radzieckiego (wtedy aktualny Mistrz Europy i 3 drużyna Mistrzostw Świata). Siatkarki ZSRR przygotowywały się do startu w Igrzyskach olimpijskich w Moskwie i przyjechały w najsilniejszym składzie.
data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.03.1980 | ? | Płomień Milowice | Reprezentacja ZSRR | 1 : 3 | 4-15 | 4-15 | 15-12 | 10-15 | - |
17.03.1980 | 17.00 | Płomień Milowice | Reprezentacja ZSRR | 0 : 3 | 11-15 | 4-15 | 9-15 | - | - |
SKŁAD DRUŻYNY
Trener Krystyna Czajkowska-Rawska
Zawodniczki:
- Balińska Irena
- Będkowska
- Białek
- Krzyształowicz Urszula
- Modnicka Bożena
- Pytel Ewa
- Rabajczyk Barbara
- Skorek (Kazimierczak) Halina
- Szczepańska
- Wilk Urszula
- Wojtusik