Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1980/1981: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1065: | Linia 1065: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
===TABELA KOŃCOWA TURNIEJU=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biaa | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|} | |||
=SKŁAD DRUŻYNY= | |||
*[[Balińska Irena]] | |||
*Będkowska Mirosława | |||
*Białek Ewa | |||
*Florczyk Elżbieta | |||
*Krzyształowicz Urszula | |||
*Pytel Ewa | |||
*[[Halina Kazimierczak-Skorek|Skorek (Kazimierczak) Halina]] | |||
*Szczepańska Anna | |||
*[[Wilk Urszula]] | |||
*Wojtusik | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1980/1981]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1980/1981]] |
Aktualna wersja na dzień 16:02, 21 lis 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1980/1981
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 30 | 23 | 23 | 7 | 72 | 39 |
2 | Wisła Kraków | 30 | 20 | 20 | 10 | 68 | 43 |
3 | Czarni Słupsk | 30 | 17 | 17 | 13 | 64 | 54 |
4 | Kolejarz Katowice | 30 | 14 | 14 | 16 | 69 | 59 |
5 | Spójnia Gdańsk | 28 | 16 | 16 | 12 | 57 | 47 |
6 | BKS Stal Bielsko-Biała | 28 | 14 | 14 | 14 | 54 | 57 |
7 | ŁKS Łódź | 28 | 13 | 13 | 15 | 59 | 59 |
8 | Start Łódź | 28 | 13 | 13 | 15 | 59 | 62 |
9 | Radomka Radom | 28 | 12 | 12 | 16 | 50 | 62 |
10 | Siarka Tarnobrzeg | 28 | 2 | 2 | 26 | 23 | 82 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 02.11.1980 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 0 | 15-13 | 15-6 | 15-3 | - | - |
2 | 08.11.1980 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
3 | 09.11.1980 | ? | SPÓJNIA Gdańsk | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
4 | 15.11.1980 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 0 | 15-10 | 15-4 | 17-15 | - | - |
5 | 16.11.1980 | ??? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 2 | 15-6 | 14-16 | 17-15 | 15-17 | 15-13 |
6 | 22.11.1980 | ??? | START Łódź | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-11 | 16-18 | 15-11 | 15-10 | - |
7 | 23.11.1980 | ??? | ŁKS Łódź | Płomień Milowice | 2 : 3 | 11-15 | 16-14 | 15-4 | 12-15 | 13-15 |
8 | 29.11.1980 | ??? | Płomień Milowice | SIARKA Tarnobrzeg | 3 : 0 | 15-6 | 15-10 | 15-2 | - | - |
9 | 30.11.1980 | ??? | Płomień Milowice | RADOMKA Radom | 3 : 0 | 15-7 | 15-0 | 15-9 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 9 | 8 | 8 | 1 | 25 | 9 |
2 | CZARNI Słupsk | 9 | 7 | 7 | 2 | 25 | 9 |
3 | START Łódź | 9 | 5 | 5 | 4 | 20 | 18 |
4 | KOLEJARZ Katowice | 9 | 5 | 5 | 4 | 18 | 17 |
5 | WISŁA Kraków | 9 | 4 | 4 | 5 | 18 | 20 |
6 | BKS STAL Bielsko-Biała | 9 | 4 | 4 | 9 | 15 | 17 |
7 | ŁKS Łódź | 9 | 4 | 4 | 5 | 19 | 22 |
8 | RADOMKA Radom | 9 | 4 | 4 | 5 | 14 | 19 |
9 | SPÓJNIA Gdańsk | 9 | 3 | 3 | 6 | 12 | 19 |
10 | SIARKA Tarnobrzeg | 9 | 1 | 1 | 8 | 10 | 26 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 07.12.1980 | ? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-9 | 15-5 | 15-5 | - | - |
11 | 10.12.1980 | 16.00 | Płomień Milowice | SPÓJNIA Gdańsk | 3 : 0 | 15-7 | 15-7 | 15-9 | - | - |
12 | 11.12.1980 | 16.00 | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 0 | 15-5 | 15-7 | 15-12 | - | - |
13 | 16.12.1980 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 2 | 13-15 | 11-15 | 15-9 | 15-8 | 15-6 |
14 | 17.12.1980 | ??? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-11 | 15-13 | 15-12 | - | - |
15 | 13.01.1981 | ??? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
16 | 14.01.1981 | ??? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
17 | 24.01.1981 | ??? | RADOMKA Radom | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
18 | 25.01.1981 | ??? | SIARKA Tarnobrzeg | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNI Słupsk | 18 | 14 | 14 | 4 | 47 | 24 |
2 | Płomień Milowice | 18 | 14 | 14 | 4 | 45 | 22 |
3 | WISŁA Kraków | 18 | 12 | 12 | 6 | 42 | 27 |
4 | KOLEJARZ Katowice | 18 | 10 | 10 | 8 | 38 | 32 |
5 | SPÓJNIA Gdańsk | 18 | 9 | 9 | 9 | 32 | 31 |
6 | START Łódź | 18 | 9 | 9 | 9 | 36 | 38 |
7 | BKS STAL Bielsko-Biała | 18 | 9 | 9 | 9 | 33 | 35 |
8 | ŁKS Łódź | 18 | 6 | 6 | 12 | 33 | 43 |
9 | RADOMKA Radom | 18 | 6 | 6 | 12 | 29 | 43 |
10 | SIARKA Tarnobrzeg | 18 | 1 | 1 | 17 | 13 | 53 |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 1 KATOWICE
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F1 | 06.02.1981 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 0 | 15-13 | 15-12 | 15-6 | - | - |
F2 | 07.02.1981 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 2 | 13-15 | 15-13 | 15-11 | 12-15 | 15-12 |
F3 | 08.02.1982 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 0 : 3 | 16-18 | 7-15 | 14-16 | - | - |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 2 KRAKÓW
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F4 | 13.02.1981 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 0 : 3 | 14-16 | 6-15 | 5-15 | - | - |
F5 | 14.02.1982 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-8 | 15-11 | 15-3 | - | - |
F6 | 15.02.1981 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 0 | 16-14 | 16-14 | 16-14 | - | - |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 3 SOSNOWIEC
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F7 | 27.02.1981 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 2 | 11-15 | 15-8 | 15-6 | 13-15 | 15-8 |
F8 | 28.02.1982 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 0 : 3 | 12-15 | 13-15 | 12-15 | - | - |
F9 | 01.03.1981 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 0 | 15-13 | 15-12 | 16-14 | - | - |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 4 SŁUPSK
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F10 | 06.03.1981 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 1 | 15-12 | 15-2 | 8-15 | 16-14 | - |
F11 | 07.03.1982 | ? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-17 | 10-15 | 15-7 | 5-15 | - |
F12 | 08.03.1981 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 2 | 13-15 | 10-15 | 15-11 | 16-14 | 15-13 |
PUCHAR EUROPY MISTRZÓW KRAJOWYCH
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II runda | 13.12.1980 | 17.00 | Płomień Milowice | ASU Lyon (Francja) | 3 : 0 | 15-4 | 15-5 | 15-0 | - | - |
II runda | 20.12.1980 | ? | ASU Lyon (Francja) | Płomień Milowice | 0 : 3 | 6-15 | 7-15 | 5-15 | - | - |
1/4 FINAŁU | 11.01.1981 | ? | Płomień Milowice | UK SLAVIA Bratysława (CSSR) | 3 : 0 | 15-11 | 15-11 | 16-14 | - | - |
1/4 FINAŁU | 17.01.1981 | ? | UK SLAVIA Bratysława (CSSR) | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-7 | 15-13 | 15-11 | - | - |
AWANS SLAVII DO FINAŁU STOSUNKIEM MAŁYCH PUNKTÓW
PUCHAR POLSKI
PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17.10.1980 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
2 | 18.10.1980 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
3 | 19.10.1980 | ? | Płomień Milowice | ZAWISZA Sulechów | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
MECZE SPARINGOWE
TOWARZYSKI W MUNSTER
miejsce | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Munster | 25.10.1980 | ? | Płomień Milowice | USC Munster (mistrz RFN) | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
TURNIEJ W MILOWICACH
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26.09.1980 | 16.00 | BKS STAL Bielsko-Biała | GWARDIA Wrocław | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
1 | 26.09.1980 | ? | Płomień Milowice | RADOMKA Radom | 3 : 2 | - | - | - | - | - |
2 | 27.09.1980 | 16.00 | BKS STAL Bielsko-Biała | RADOMKA Radom | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
2 | 27.09.1980 | 18.00 | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
3 | 28.09.1980 | 10.00 | GWARDIA Wrocław | RADOMKA Radom | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
3 | 28.09.1980 | 12.00 | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
TABELA KOŃCOWA TURNIEJU
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 3 | 3 | 3 | 0 | 9 | 4 |
2 | RADOMKA Radom | 3 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5 |
3 | GWARDIA Wrocław | 3 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 |
4 | BKS STAL Bielsko-Biaa | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 |
SKŁAD DRUŻYNY
- Balińska Irena
- Będkowska Mirosława
- Białek Ewa
- Florczyk Elżbieta
- Krzyształowicz Urszula
- Pytel Ewa
- Skorek (Kazimierczak) Halina
- Szczepańska Anna
- Wilk Urszula
- Wojtusik