Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 45 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[Płomień Sosnowiec]] (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga''' | '''[[Płomień Sosnowiec]] (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga''' | ||
=ROZGRYWKI ZASADNICZE= | |||
==ETAP I== | |||
== | |||
===RUNDA I=== | ===RUNDA I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 24: | Linia 22: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
Linia 37: | Linia 35: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze | | ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
Linia 50: | Linia 48: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów | | ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów | ||
Linia 63: | Linia 61: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska | | ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
Linia 76: | Linia 74: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|KPKS Halemba | | ALIGN=center|KPKS Halemba | ||
Linia 89: | Linia 87: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie | | ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie | ||
Linia 102: | Linia 100: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[5 listopada]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
Linia 113: | Linia 111: | ||
|} | |} | ||
===RUNDA II=== | |||
===RUNDA | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 134: | Linia 130: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[10 listopada]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[10 listopada]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.30 | ||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28:26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:21 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 147: | Linia 143: | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[20 listopada]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[20 listopada]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze | | ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:21 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 160: | Linia 156: | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[15 grudnia]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[15 grudnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów | | ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 172: | Linia 168: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 grudnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28:26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26:24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 grudnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|KPKS Halemba | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26:24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24:26 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[17 grudnia]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|17:25 | |||
| ALIGN=center|26:24 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|21:25 | |||
| ALIGN=center|8:15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[16 grudnia]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25:17 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|20:25 | |||
| ALIGN=center|25:17 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA I ETAPU== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
! WIDTH=6%|Pkt (+) | |||
! WIDTH=6%|Pkt (-) | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|1220 | |||
| ALIGN=center|1085 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet)|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|1228 | |||
| ALIGN=center|1091 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|SPS AZS Politechnika Częstochowska | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|1173 | |||
| ALIGN=center|1054 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Spartakus Zabrze | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|1095 | |||
| ALIGN=center|995 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|KPKS Halemba | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|1102 | |||
| ALIGN=center|1106 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|1123 | |||
| ALIGN=center|1152 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Net Piekary Śląskie | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|1008 | |||
| ALIGN=center|1172 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|SMS Sokół Chorzów | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|853 | |||
| ALIGN=center|1147 | |||
|} | |||
==ETAP II== | |||
===RUNDA I=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.02.2017 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|MKS Imielin | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25-21 | ||
| ALIGN=center|15-25 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|19.02.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|GS UKS Krzanowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|25-9 | |||
| ALIGN=center|25-13 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|24.03.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|04.03.2021 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|KS Burza MOSiR Mikołów | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|19-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
===RUNDA II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.03.2017 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MKS Imielin | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|26-24 | |||
| ALIGN=center|25-10 | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18.03.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|GS UKS Krzanowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|26.03.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|02.04.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|KS Burza MOSiR Mikołów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|16-25 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA II ETAPU== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
! WIDTH=6%|Pkt (+) | |||
! WIDTH=6%|Pkt (-) | |||
11 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|KS Burza MOSiR Mikołów | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|1246 | |||
| ALIGN=center|924 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|1172 | |||
| ALIGN=center|1084 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|MKS Dąbrowa Górnicza II | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|1255 | |||
| ALIGN=center|1258 | |||
14 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|1132 | |||
| ALIGN=center|1186 | |||
== | |- | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Spartakus Zabrze | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|1113 | |||
| ALIGN=center|1139 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|MKS Imielin | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|1112 | |||
| ALIGN=center|1141 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|SPS AZS Politechnika Częstochowska | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|998 | |||
| ALIGN=center|1183 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GS UKS Krzanowice | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|891 | |||
| ALIGN=center|1004 | |||
|} | |||
1 | =ROZGRYWKI TURNIEJOWE= | ||
==TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY O AWANS DO II LIGI - ZIELONA GÓRA 28-30.04.2017== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
2 | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
3 | |- | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|28.04.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|AZS Zielona Góra | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|12-25 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|29.04.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|30.04.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|AZS Zielona Góra | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|26-24 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|20-25 | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===TABELA KOŃCOWA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Zielona Góra | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|} | |||
==TURNIEJ FINAŁOWY O AWANS DO II LIGI - OSTROŁĘKA 20-21.05.2017== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|20.05.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|NIKE Ostrołęka | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Biała Podlaska | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|25-9 | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|20.05.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|NIKE Ostrołęka | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|21.05.2017 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Biała Podlaska | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|14-25 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|12-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
4 | ===TABELA KOŃCOWA=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|NIKE Ostrołęka | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Biała Podlaska | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|} | |||
=KADRA= | |||
<gallery> | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
</gallery> | |||
=SZTAB SZKOLENIOWY= | |||
<gallery> | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
</gallery> | |||
[[Kategoria:Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 2016/2017]] |
Aktualna wersja na dzień 12:10, 14 lis 2021
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga
ROZGRYWKI ZASADNICZE
ETAP I
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 września 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | MKS Dąbrowa Górnicza II | 3 : 1 | 26:24 | 19:25 | 25:23 | 25:21 | - |
2 | 1 października 2016 | 17.00 | UKS Spartakus Zabrze | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 23:25 | 20:25 | 20:25 | - | - |
3 | 9 października 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SMS Sokół Chorzów | 3 : 0 | 25:14 | 25:20 | 28:26 | - | - |
4 | 16 października 2016 | 11.00 | AZS Politechnika Częstochowska | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 18:25 | 25:18 | 23:25 | 23:25 | - |
5 | 23 października 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | KPKS Halemba | 3 : 0 | 25:18 | 25:21 | 25:13 | - | - |
6 | 30 października 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | UKS Net Piekary Śląskie | 3 : 0 | 25:16 | 25:21 | 25:15 | - | - |
7 | 5 listopada 2016 | 16.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 17:25 | 27:29 | 25:23 | 25:14 | 7:15 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 10 listopada 2016 | 18.30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 28:26 | 25:20 | 25:21 | - | - |
9 | 20 listopada 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | UKS Spartakus Zabrze | 3 : 0 | 25:20 | 25:19 | 25:21 | - | - |
10 | 15 grudnia 2016 | 17.30 | SMS Sokół Chorzów | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 14:25 | 20:25 | 21:25 | - | - |
11 | 4 grudnia 2016 | 15.30 | Płomień Sosnowiec | AZS Politechnika Częstochowska | 3 : 2 | 17:25 | 16:25 | 28:26 | 26:24 | 15:12 |
12 | 10 grudnia 2016 | 17.00 | KPKS Halemba | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 22:25 | 26:24 | 22:25 | 24:26 | - |
13 | 17 grudnia 2016 | 17.00 | UKS Net Piekary Śląskie | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 17:25 | 26:24 | 25:20 | 21:25 | 8:15 |
14 | 16 grudnia 2016 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | MKS "Dwójka" Zawiercie | 3 : 1 | 25:17 | 25:20 | 20:25 | 25:17 | - |
TABELA KOŃCOWA I ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 14 | 36 | 10 | 3 | 0 | 1 | 39 | 13 | 1220 | 1085 |
2 | MKS Dąbrowa Górnicza II | 14 | 29 | 8 | 2 | 1 | 3 | 35 | 19 | 1228 | 1091 |
3 | SPS AZS Politechnika Częstochowska | 14 | 27 | 8 | 0 | 3 | 3 | 31 | 21 | 1173 | 1054 |
4 | UKS Spartakus Zabrze | 14 | 22 | 6 | 2 | 0 | 6 | 26 | 23 | 1095 | 995 |
5 | KPKS Halemba | 14 | 22 | 7 | 0 | 1 | 6 | 25 | 25 | 1102 | 1106 |
6 | MKS "Dwójka" Zawiercie | 14 | 15 | 4 | 1 | 1 | 8 | 22 | 31 | 1123 | 1152 |
7 | UKS Net Piekary Śląskie | 14 | 9 | 2 | 0 | 3 | 9 | 14 | 37 | 1008 | 1172 |
8 | SMS Sokół Chorzów | 14 | 8 | 2 | 1 | 0 | 11 | 13 | 36 | 853 | 1147 |
ETAP II
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11.02.2017 | MKS Imielin | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25-21 | 15-25 | 21-25 | 21-25 | - | |
2 | 19.02.2017 | Płomień Sosnowiec | GS UKS Krzanowice | 3 : 0 | 25-20 | 25-9 | 25-13 | - | - | |
3 | 24.03.2017 | TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25-23 | 25-18 | 23-25 | 25-17 | - | |
4 | 04.03.2021 | Płomień Sosnowiec | KS Burza MOSiR Mikołów | 1 : 3 | 25-23 | 19-25 | 23-25 | 23-25 | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 12.03.2017 | Płomień Sosnowiec | MKS Imielin | 3 : 0 | 26-24 | 25-10 | 25-18 | - | - | |
6 | 18.03.2017 | GS UKS Krzanowice | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 22-25 | 17-25 | 23-25 | - | - | |
7 | 26.03.2017 | Płomień Sosnowiec | TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec | 3 : 0 | 25-17 | 25-14 | 25-21 | - | - | |
8 | 02.04.2017 | KS Burza MOSiR Mikołów | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 16-25 | 22-25 | 25-19 | 25-14 | 15-12 |
TABELA KOŃCOWA II ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Burza MOSiR Mikołów | 14 | 39 | ? | ? | ? | ? | 42 | 11 | 1246 | 924 |
2 | Płomień Sosnowiec | 14 | 30 | ? | ? | ? | ? | 34 | 17 | 1172 | 1084 |
3 | MKS Dąbrowa Górnicza II | 14 | 21 | ? | ? | ? | ? | 30 | 28 | 1255 | 1258 |
4 | TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec | 14 | 20 | ? | ? | ? | ? | 26 | 28 | 1132 | 1186 |
5 | UKS Spartakus Zabrze | 14 | 15 | ? | ? | ? | ? | 21 | 31 | 1113 | 1139 |
6 | MKS Imielin | 14 | 15 | ? | ? | ? | ? | 22 | 32 | 1112 | 1141 |
7 | SPS AZS Politechnika Częstochowska | 14 | 15 | ? | ? | ? | ? | 21 | 33 | 998 | 1183 |
8 | GS UKS Krzanowice | 14 | 13 | ? | ? | ? | ? | 15 | 31 | 891 | 1004 |
ROZGRYWKI TURNIEJOWE
TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY O AWANS DO II LIGI - ZIELONA GÓRA 28-30.04.2017
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28.04.2017 | AZS Zielona Góra | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 17-25 | 12-25 | 17-25 | - | - | |
2 | 29.04.2017 | Płomień Sosnowiec | CHEŁMIEC Wałbrzych | 3 : 1 | 25-16 | 18-25 | 25-14 | 25-19 | - | |
3 | 30.04.2017 | CHEŁMIEC Wałbrzych | AZS Zielona Góra | 3 : 1 | 26-24 | 25-21 | 20-25 | 25-23 | - |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 2 | 4 | 6 | 1 |
2 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 2 | 3 | 4 | 4 |
3 | AZS Zielona Góra | 2 | 2 | 1 | 6 |
TURNIEJ FINAŁOWY O AWANS DO II LIGI - OSTROŁĘKA 20-21.05.2017
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20.05.2017 | NIKE Ostrołęka | AZS AWF Biała Podlaska | 3 : 0 | 25-18 | 25-9 | 25-20 | - | - | |
2 | 20.05.2017 | Płomień Sosnowiec | NIKE Ostrołęka | 3 : 0 | 25-19 | 25-19 | 25-18 | - | - | |
3 | 21.05.2017 | AZS AWF Biała Podlaska | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 14-25 | 22-25 | 25-17 | 12-25 | - |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 2 | 4 | 6 | 1 |
2 | NIKE Ostrołęka | 2 | 3 | 4 | 4 |
3 | AZS AWF Biała Podlaska | 2 | 2 | 1 | 6 |